1472
1459
عنوان

توروخدا اگه مشاور تو سایت هست بیاد کمکم(خیانت)

| مشاهده متن کامل بحث + 1145 بازدید | 156 پست
اگه بگم همه مردا گرگن چی باور میکنی😐

اره چرا باورنکنم😂

شمارش معکوس تولد عشق مامان رهام من شروع شده تولد بوقت یکسالگی😍😍😍😍😍 ٢).وقتے میتونستہ اشتباهتو ببخشہ ولے نبخشیده یعنے منتظر بوده اشتباه کنے کہ بره...
توبه گرگ مرگه

دقیقا👏

کسی که ریپلای میکنی توهین میکنی شعور پایین خودت و کسی که تربیتت کرده رو نشون میدی. به جای توهین سعی کن ادم باشی و بفهمی نظرات متفاوته و اینجا یه سایت عمومیه همه میتونن نظر بدن تو حق نداری کسیو از نظر دادن منع کنی .

مامان باباهای عزیز میدونین پول آپ مای بیبی چیه؟

یک پوشک شورتی نازک و نرم، باقدرت جذب بالا. که کش مخصوص 360 درجه دور کمر آن، آزادی وابتکار عمل بیشتری به دلبند شما می ده

برای اطلاعات بیشتر ما رو دنبال کنید

عزیزم شما مطمئنی قضیه ای بوده؟ اول اطمینان پیدا کن بعدش با یه بزرگتر در جریان بذار بهر حال شما حق داری که حالت بد بشه پس نیاز به حمایت داری. نذا دخترت متوجه بشه .

میگی دو ساله بیکاره واقعا این کارا از بیکاریه وگرنه مردی که سرش گرم کار و نون در آوردن باشه وقت نداره پی کار دیگه ای بره.

ان شاالله خدا به زندگیت آرامش و خوشبختی بده

یبار ی راننده تاکسی ک میگفت مشاوره ی خاطره ای رو برام تعریف کرد ... گفت یبار ی خانم دکتر رو سوار کرده بودم تا ببرم مطب دیدم تو راه داره گریه میکنه و حالس خیلی بده پرسیدم علتو .. گفت شوهرم بهم خیانت میکنه و امروز رو لباسش رژلب بوده .. و مثل اینکه ی زن دیگ شوهرمو بوسیده ... 

منم بهش گفتم .. تو اول ببوسش خب 

دیدم خانم گرخید بهم گفت یعنی چی .. من دارم میگم خیانت میکنه شما میگی من اول ببوسمش... وا 

منم گفتم اره .. جای بوسیدن برای زن دیگ رو نذار 

از اون ب بعد هر وقت خانمو میرسوندم سر کارش دیگ گریه نمیکرد زندگیش خوب شده بود و شوهرش مال خودش بود 

1473
همشون خیانت میکنن من حاضرم شرفم رو برای اثبات این قضیه بدم 😑

اره شوهرای ما هنوز لو نرفتن فقط لعنتیا😂ن همشون بانو ولی خب درصد بیشترشون اره

شمارش معکوس تولد عشق مامان رهام من شروع شده تولد بوقت یکسالگی😍😍😍😍😍 ٢).وقتے میتونستہ اشتباهتو ببخشہ ولے نبخشیده یعنے منتظر بوده اشتباه کنے کہ بره...
همشون خیانت میکنن من حاضرم شرفم رو برای اثبات این قضیه بدم 😑

من باور نمیکنم چون اطرافم پر مردهاییه که واقعا واقعا وفاداران 

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )
1444
1474
من هر چی دیدم خیانتکار بوده خوشبحالت یا خیلی خوشبین هستی یا خیلی خوشبخت هستی از این دو حال خارج نیست

حقیقتش دیگه پدرم و پدرشوهرم با این سن از خوش بینی گذشتن کسی که توی سلامت اموالشو مساوی با خانمش قسمت میکنه دیگه فکر خیانت تو سرش نیست عموهام برادرم و اغلب اقایون اطرافم رویه مشابهی دارن مطمینم خیانت نمیکنن خیانت لذتی نداره کسایی که خیانت میکنن بیمارن اغلب دنیام درصد افراد سالم بیشتره  

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )
1450