1147
1341
عنوان

توروخدا اگه مشاور تو سایت هست بیاد کمکم(خیانت)

| مشاهده متن کامل بحث + 1138 بازدید | 156 پست

سلام 😇👋🏻

امسال نمايشگاه 👩‍👧‍👦مادر ،نوزاد و كودك

با كلي اتفاقات هيجان انگيز منتظرتون هستيم🎈

https://miladfair.com/fa/mbc

https://t.me/mbcfair2019  👈🏻تلگرام

اينستاگرام👈🏻  [email protected]

ایشالله هیچ وقت سرت نیاد از مرگ بدتره 

سعی کن به اعصابت مسلط باشی.

زیاد به خودت فشار بیاری دور از جون سکته میکنی 

به بچت فکر کن

اگه با نظرم مخالفی                                                    ریپلای نکن بگو واااااا چرا نظر دادی                        وااااااا وقتی نظرت مثل نظر من نیست چرا حرف زدی    واااااااا نظرت اشتباهه                                               واااااااااا این چه حرفیه که گفتی                                   دوست عزیز وااااا گفتنِ تو تاثیری روی نظر من نداره              وااااا گفتن هاتو نگه دار برای خودت.                              نظرات متفاوته اگه تو درست میگی معنیش این نیست که من اشتباه میگم تو زندگی رو از دیدگاه من نمیبینی و منم زندگی رو از دیدگاه تو نمیبینم.                              #انسان_باشیم
1279
چجوری بترسونمش

به نظرم گاهی سرویس زیادی دادن به اقایون اشتباهه زن نباید مدام دردسترس باشه نباید خیلی بیش از حد مهربون بیش از حد صرفه جو و ،،،،باشه سعی کن روش زندگیتو عوض کنی براش کامل نباش خودت باش خودتو دوست داشته باش فکررفاه خودت باش کم کم راهتو پیدا میکنی 

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )
1274
به رو خودت نیار با یه روشی که شک نکنه داراییش رو بزن به نامت اونوقت میتونی همه بلا سرش بیاری

خبر مرگش هیچ دارایی نداره دوسال بیکار شده زندگی باعشقمون ب چ لجنی کشیده شد

ایشالله هیچ وقت سرت نیاد از مرگ بدتره 

دور از جون عزیزم خدا بزرگه غصه نخور سعی کن آروم باشی تا بتونی منطقی فکرکنی و تصمیم بگیری پاشو یه لیوان آب بخور برو یه جایی ک هوای خنک بهت بخوره چندتا نفس عمیق بکش ریلکس کن بعد فکرکن ببین چ راهی مناسبه واسه حل کردن مشکلت با توجه به شناختی ک از خودتو شوهرتو زندگیت داری عجله نکن با حرص خوردنم خودتو اذیت نکن چون واقعا فایده ای نداره 

لطفا برای آرامشم صلوات بفرستین   
دور از جون عزیزم خدا بزرگه غصه نخور سعی کن آروم باشی تا بتونی منطقی فکرکنی و تصمیم بگیری پاشو یه لیو ...

هیچ چیزی الان حالمو خوب نمیکنه جز مرگ دخترم تو گلوم گیر کرده وگرنه ی لحظه ام نمیموندم

1288
کسی که یبار خیانت کرده محاله بازم خیانت نکنه. تاکیید میکنم محاااااله. اوناییم که میگن شوهر ما فقط ...

توبه گرگ مرگه

آدمــــــائ ایـــنجا رســـــم عجیــــبے دارنـــــد ڪوتاه ڪه مے آیـــــــےگـــمان مـــے ڪنند ڪم آورده اےامــــــا نمےدانـــند ڪوتاه آمــدن ماقطــــح امـــید از درڪ و فهــم آنهــاست
1346