2737
2734
عنوان

مادر بودن سخت ترین کار دنیا

599 بازدید | 51 پست

دیشب ساعت یازده و نیم بالاخره بچه ها خوابیدن..

ساعت یک و نیم ..مامان شیر گرم میخوام.

ساعت دو..تو تخت اش نیست..وسط هال خوابیده..باز بعل و میبرم سر جاش..اینکار چندبار تکرار میشه.

ساعت سه..مامان دسشویی

ساعت سه و نیم:جییییع...عروسکمو بده...خواب دیده!

ساعت چهار...مامان اینجا خیسه زیرم...نگاه کردم...   باز خواب دیده!

ساعت پنج: خون دماع شدم...

الانم که در خدمتتونم..

دوتا بچه دارم..نوبتی صدا میزنن..تازه دیشب جز شبهایی که تو جاش جیش میکنه و مریص بودن نبود..

حالا با این بی خوابیها سرویس دهی خونه و همسر هم هست...خدایی کار ما سخته..

الانم ام دیگه خوابم پرید...ساعتها حدودی زدم..

محتاط باشیم، در "سرزنش" و "قضاوت کردن" دیگران،وقتی، نه از "دیروز او" خبر داریم نه از فردای خودمان

کیه که قدردان باشه.خداکنه فردا که بزرگ شدن بدونن که چه سختی ها برای بزرگ شدنشون کشیدیم.

یادبگیر بیشتر کارهایی که انجام میدی دلیل و منطق نمیخواد، انجام بده چون دوست داری،چون باحاله.چون دلت خوش میشه...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

منم دوتابچه دارم یکیش ۱۵ماهشه یکیشم ۵سالش نشده هنوز بخان همچین کارایی بکنن خفشون میکنم بچه باید شب بخابه صبح بیداربشه عروسک خواس بگه فردا بیدار شدی میدم دیدی گوش نمیده تنبیهش کن تنبیهو براهمچین روزایی گذاشتن نتونستی بیشگونی چیزی بگیر بخودش بیادشبا یبار هم ببر جیششو بکنه 

خداجون خیلی دوستدارم خودت مراقب ادمای خوب زندگیم باش

من ک فعلا ی دونه دارمو ۴ ماهشه

چند شب بیدار میموند 

خوابمو بهم زده

شبا خوابم نمیبره

با اینکه اون میخابه.

الانم از گشنگی خابم نمیبره.منتظرم ۶ بشع شوهرمو بفرستم حلیم بگیره😬😬😬

تیکر ی سالگیه دختر گلمه 👇👇👇👇👇👇                خوش امدی عشق مامان و بابا  😍                              چقد خوشحالیم از بودنت 😊                                     دختر قشنگمو بعد ۴ سالو خورده ای ک منتظر بودیم حتی میکرو هم کردیم.ولی منفی شدبطور طبیعی ب لطف خدا باردار شدم  ...از خدا ناامید نشید دوستای عزیزم..تا خدا نخاد نمیشه..                                    فقط ارامش داشته باشید🥰                                            
2738

عزیزم درکت میکنم من دخترم خوبه از نوزادیش خوشخواب بود /اما این بارداری پدر منو دراورده از سه صبح بیدارمیشم توخواب خفه میشم از خواب میپرم دستشویی رفتنام بهش اضافه کن دیگه بریدم خسته شدم به مولا 😭😭😭😭

همسرم عشقم 💖دخترم رفیقم💗پسرم معجزه ی خدا برای من💙پروردگارا سپاس💚
منم دوتابچه دارم یکیش ۱۵ماهشه یکیشم ۵سالش نشده هنوز بخان همچین کارایی بکنن خفشون میکنم بچه باید شب ب ...

بگو که شوخی میکنی؟!!

بچه ان دیگه خواب میبینن..میترسن..دست خودشون نیست...

دسشویی هم قبل خواب میبرم..ولی مثانه اش زود پر میشه..

محتاط باشیم، در "سرزنش" و "قضاوت کردن" دیگران،وقتی، نه از "دیروز او" خبر داریم نه از فردای خودمان
کیه که قدردان باشه.خداکنه فردا که بزرگ شدن بدونن که چه سختی ها برای بزرگ شدنشون کشیدیم.

تورو خدا با این افکار بچه ها رو مدیون خودمون نکنیم

شما برای رضایت خودتون بچه دار شدین، رو بچه ها منت نذارین

وبعد از مادری خوندن تاپیک ها ی نی نی سایت و کنترل کردن خودمان که کله مون رو تو دیوار نکوبیم یا دهن ...

گل گفتی به قران 😂😂😂😂😂

همسرم عشقم 💖دخترم رفیقم💗پسرم معجزه ی خدا برای من💙پروردگارا سپاس💚

دستاتو ازینجا میبوسم فرشته مهربووون برای ماها خیلی دعاکن توروخدا توی شب زنده داریات که ارزشش از نماز شب بیشتر نباشه کمتر نیست.یکی از علما به عروسشون فکر کنم میگن حاضرم تمام اعمال و عباداتمو بدم اجر صبر تو برای شیطنت های پسرتو بگیرم...

به ذره گر نظر لطف بو تُراب کند.به آسمان رَوَد و کار آفتاب کند
2706