1421
1389
عنوان

بارداری با کلومیفن

165 بازدید | 23 پست

من برای بار دوم میخوام باردار بشم ولی کیست دارم.ی دوره متفورمین خوردم کیستا برطرف شد ولی تا قطع کردم باز اومد و پری هام بهم ریخت.دکتر باز متفورمین داد گفت باید تا یکسال بخوری و اقدام کنی.کلومیفن هم داد گفت اگ تا ۳ ماه باردار نشدی بخور

کسی هست مثه من بوده باشه؟؟؟خیلی نگرانم😢

من 

معجزه کوچولوی قشنگم تو اومدی و دنیامون عوض شد ایمانمون قوی تر و قلبمون زلالتر شد....تو رو "خدا" تواوج ناامیدی بهمون داد   تورو اربابم "عباس" بهمون بخشید دقیقا تو روز تاسوعا" خدایا شکرت 

استارتر من پلی کیستیک هستم شش ماه که دارم متفورمین روزی ی دونه میخورم ،آیا متفورمین تاثیری داره واسه بهبود پلی کیستیک؟

ضمنا سه ماه که اقدامم ولی فعلا خبری نیست،روزی دوتا متفورمین بخورم خوبه؟به دکترم  گفتم متفورمین معدمو اذیت نکرده تا حالا میشه روزی دوتا بخورم گفت مسئله ای نیست

حالا می‌خوام بدونم خارجیش بهتر یا ایرانی

تو یه مامانی

پس وقت كافي براي خريد نداري!

همين الان ليستت رو بچين

و در خونه تحويل بگير

استارتر من پلی کیستیک هستم شش ماه که دارم متفورمین روزی ی دونه میخورم ،آیا متفورمین تاثیری داره واسه ...

من که از اول دکتر بهم دوتا داد یکی صبح یکی شب خوردم بعد چندماه کیستام رفت ولی با قطعش برگشت

الانم دارم میخورم همچنان.من ایرانیشو میخوررم دکترم نگف خارجیش بهتره منم ایرانی گرفتم

1432
1394
کلومیفن برای بارداری خوردم.متفورمین پریودت رو منظم میکنه ولی کلومیفن کیفیت و تعداد تخمک رو زیاد میکن ...

اها من هنوز کلومیفن شروع نکردم گفت اگ بعد از ۳ ماه حامله نشدی کلومیفن بخور

کلومیفن برای بارداری خوردم.متفورمین پریودت رو منظم میکنه ولی کلومیفن کیفیت و تعداد تخمک رو زیاد میکن ...

من پریوادم منظم بود ولی پلی کیستیک بودم برای همین بهم متفورمین داد از طرفی تو اقدام هستم

1418
من پریوادم منظم بود ولی پلی کیستیک بودم برای همین بهم متفورمین داد از طرفی تو اقدام هستم

منم منظم بود برا بارداری بهم متفورمین داد بعد از اتمامش کیستا ک برگشت هیچ پریودامم بهم ریخت😑

به من لتزرول داده از این ماه بخورم+متفورمین که دارم شش ماه مصرف میکنم به نظر تون تاثیر داره این قرص ...

اطلاع راجع ب این قرص ندارم ولی حتما تاثیر داره ک داده.ان شالله باردار میشی

1391