2726

خواهشا بخونین این مطلبو

اگه دختر این خانواده خودش پزشک باشه و خیلی خانوم و همه چی تموم باهاش وصلت میکنین

مهمه میشه بخونین🙏http://www.qudsonline.ir/news/660095/به-خاطر-یک-مشت-دلار

یه نفر بیاید به خدا بگوید حتی اگر صلاح نیست حتی اگر پایان این آرزو تلخیست براورده اش کند...یه نفر بیاید به خدا بگوید حسرت زودتر از شکست ادم را از پای درمی اورد😔😔ارزوی محال من....💔💔
آره چرا وصلت نکنیم کیس خوبیه.

جدی میگین😕😕

یه نفر بیاید به خدا بگوید حتی اگر صلاح نیست حتی اگر پایان این آرزو تلخیست براورده اش کند...یه نفر بیاید به خدا بگوید حسرت زودتر از شکست ادم را از پای درمی اورد😔😔ارزوی محال من....💔💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

الان نفهمیدم 

خانوم دکتر دستور سرقت داده یا همسر الانش

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.
الان نفهمیدم  خانوم دکتر دستور سرقت داده یا همسر الانش

خانم دکتره با همسر فعلیشون از همسر سابقشون ک پزشک بودن

خانم دکتره با همسر فعلیشون از همسر سابقشون ک پزشک بودن

حالا شما میخواید با کی وصلت کنید؟

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.
الان نفهمیدم  خانوم دکتر دستور سرقت داده یا همسر الانش

😢فامیل نزدیکمونن

دختره خیلی خاااانومه پزشکی میخونه خوشگل و مهربونه واقعا با اصالته ولی از دیروز گریه میکنه ک ایندم خراب شد چه جوری ب نامزدم بگم اصلا مونده بگه یا ن البته اونا تا حدودی خبر دارن خود پسره

میشه واضح بگید؟یعنی چی خانم دکتر دزد بوده؟

بله

یعنی چی؟ چه ربطی به کیس ازدواج بودنش داشت؟ متوجه نشدم

پست بالایی گفتم

😢فامیل نزدیکمونن دختره خیلی خاااانومه پزشکی میخونه خوشگل و مهربونه واقعا با اصالته ولی از دیروز گر ...

اخه چه ربطی به دختره داره

اصلا اون خانوم دکتر خواهرشم باشه چرا باید زندگیش از هم بپاشه

همهی خانواده ها از دم یدونه نخاله دارن ، حالا اون نخاله میخواد معتاد باشه یا دکتر دزد 

2706