2737
2734
عنوان

دردیک طرف

42 بازدید | 3 پست

۳روزعقب انداختم الان سمت چپ رحمم دردگرفته دردش زده به پام یعنی پای چپم بی حس شده مخصوصاکمرم...

روزهامیگذرند...ومن هرروز دنیارا بیشترمیشناسم...عاقل ترمیشوم ومحتاط تر...دیگرکمتر رویامیبافم...دیرترآدمهارا باورمیکنم...کمتراز زشتی ها تعجب میکنم...بیشتراحساساتم رانادیده میگیرم...روزهامیگذرندومن هرروز،بیشترازدنیای سادگی ام فاصله میگیرم...

یکشنبه تستم منفی شده 

روزهامیگذرند...ومن هرروز دنیارا بیشترمیشناسم...عاقل ترمیشوم ومحتاط تر...دیگرکمتر رویامیبافم...دیرترآدمهارا باورمیکنم...کمتراز زشتی ها تعجب میکنم...بیشتراحساساتم رانادیده میگیرم...روزهامیگذرندومن هرروز،بیشترازدنیای سادگی ام فاصله میگیرم...
یکشنبه تستم منفی شده 

عزیزم حتما برو سونو بده ببخشید نمیخوام‌ نگرانت کنم اما یکی از علائم بارداری خارج رحم‌همینه من خودم دچارش شدم‌ درد یک طرفه ی شدیدی داشتم اما اطلاعی نداشتم و منجر ب برداشتن لوله ی رحمم شدم.امیدوارم‌ک‌واسه شما اینجوری نباشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یکشنبه تستم منفی شده 

دوباره تست بده 

منم اين ماه اينطوري شدم حداقل يه هفته درد يكطرفه اي كه به استخوان لگن و ران ميزد 

ميترسيدم بارداري خارج رحم باشه

اما پري شدم بعد از يكي دو روز دردهام خوب شد 

فردا ميخوام برم دكتر ببينم علت اين دردها چي بود 

البته هنو گاهي سمت تخمدان چپم يه لحظه درد ميگيره و سريع اروم ميشه 

خواهان کسی باش که خواهان تو باشد …
2731