2733
2734
عنوان

تازه فهمیدم خواهرزادم با ۱۴ سال سن دوستپسر داره تورو خدابیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 5910 بازدید | 167 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دلیل افتخار کردن بعضیا به اینکه قبلا دوست پسر داشتن رو نمیفهمم😐 واقعا انسان باید به کجا رسیده ب ...

طرف فک میکنه زرنگه؟؟؟؟؟

آخه باریچه شدن دست پسربچه ها زرنگین؟؟؟؟

صددر صد بیشخصیتی و مریضیه 

هیچکس هم تو دنیا خوشش نمیاد بچش بازیچه باشه

حتی اون اوبامای کثیف برا دخترش محدودیت اینترنتی میذاره ولی این نکبت  اینقد فکرش اوپنه😡😡😡😡😡😡

دقیقا منم همینو میگم‌ مشکلم فقط با سن نوجوونه.این طرز فکر تو دختر ۲۰ سال به بالا شاااید جواب بده.

من معتقد به دوستی بی هدف نیستم. در حقیقت اصلا معتقد به دوستی دختر و پسر نیستم از نظر من یه دختر و پسر غریبه فقط یه رابطه می تونن باهم داشته باشن. اونم ازدواجه. خیلی پسر ها با این ترفند که میخوام باهات ازدواج کنم میان جلو اما بعد... 

از نظر من هیچ اشکالی نداره که قبل از عقد دختر و پسر به منظور آشنایی هرچه بیشتر رفت و آمد کنن. اما مشکل اینجاست که اکثرا این روابط صرفا جهت گذروندن وقته و هدفی پشتش نیست. خود دختر ها هم می دونن که هدفی پشتش نیست. اما خوشحالن از اینکه چند صباحی مورد تعریف و توجه یک نفر قرار میگیرن. اون پسر هم میذاره میره. چون اگه شرایط ازدواج داشت قطعا میومد خواستگاری و با کسی دوست نمیشد. 

تعدد این دوستی ها و عادی سازیشون باعث بروز فحشا در جامعه است. بدیهیه دختر و پسری که بهره ی ایمانی کمی هم داشته باشن وقتی بتونن به دور از دغدغه های زندگی مشترک متحمل شدن سختی ها و هزینه ها و روابط های ثانویه با خانواده ها ی هم، با رفاقت زندگی رو بگذرونن، این کار رو انجام میدن. 

دختری که میتونه با رفاقت با یک پسر احساسات خودش رو راضی نگه داره بدون اینکه مسؤلیت خانم یک خونه گردنش باشه و بدتر از اون پسری که رنگ و وارنگ  با دختر های مختلف  دوست میشه و بدون اینکه ذره ای فشا بهش وارد بشه روزگار میگذرونه. 

کم کم به جای ازدواج، ادامه ی نسل جامعه ی روشن فکران پر میشه از رفاقت های بی سر و ته. تشکیل زندگی ها محدود میشه و یک سری افسردگی های پنهان پشت نقاب میمونه توی خیلی از آدم ها. 

دختر های دست به دست شده و مارگزیده ای که حالا از ریسمان سیاه و سفید می‌ترسن و پسرهای تنوع طلبی که دیگه اکتفا کردن به یه دختر براشون ساده نیست. 

افزایش تجرد، خیانت، فحشا، آوار شدن بر سر زندگی ها و... نتیجه ی همین رفاقت هاست.

نتیجه ای که در طولانی مدت گریبان تمام ما رو خواهد گرفت. 

2731
آره میدونی چرا چون دیگه زندگی نمیشه همش پرازاسترسه نکنه بره سراغ یکی دیگه نکنه خوشگلترپیداکنه نکنه و ...

عزیزه من علم کجا بود این چ میفهمه شخصیت چیه چ میمفهمه خوشبختی چیه  چ میفهمه آرامش زندگی چیه

جواب بعضیا چخه س. تمام

2738
من معتقد به دوستی بی هدف نیستم. در حقیقت اصلا معتقد به دوستی دختر و پسر نیستم از نظر من یه دختر و پس ...

👏👏👏👏👏👍👍👍👍

همسرم عشقم 💖دخترم رفیقم💗پسرم معجزه ی خدا برای من💙پروردگارا سپاس💚
2706