2703
2553

میگن به هرچی که راجبش فکر کنی سرت میاد؟من اگه ب آرزوهام همیشه فکر کنم بهشون میرسم ؟اگه نرسیدم چی افسردگی شدید میگیرم😑😔

🐣👼میشه برای مامان شدنم یه صلوات بفرستید و دعام کنید انشالله حاجت روا بشید ❤🌹😊😇🤰🤱

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

آرزوهاتو نميدونم ولي به بدبختي فكر كني حتما سرت مياد 

اره واقعا من ب هر چی اتفاق بده فکر کردم همون ب سرم اومده اما میگن اگع ب چیزایه خوب فکر کنی و روشون تمرکز کنی همون میشه 

🐣👼میشه برای مامان شدنم یه صلوات بفرستید و دعام کنید انشالله حاجت روا بشید ❤🌹😊😇🤰🤱
2720

قانون‌جذب میگه باید خودت در راستای اهدافت باشی تا بهشون برسی.‌فرض کن‌ی نفر چاقه و میخواد لاغر کنه هر شب هم به لاغری فک میکنه ولی روز ب روز بیشتر میخوره و‌رعایت نمیکنه پس هیچ‌وقت ب ارزوش نمیرسه.‌رمزش اینه. امیدوارم موفق باشی 

هر کجا هستم، باشم،اسمان مال من است.‌پنجره، فکر_ هوا. عشق ، زمین ، مال من است.‌( بهترین مامان)
اینجوری ام نیست ک ب هرچی فکرکنی پیش بیاد قانونش خیلی وسیعه سرچ کن بخون ولی در کل نباید ترس نـرسیدن ...

اخه من فقط تو ذهنم اتفاقای منفی تداعی میشه و همیشه تو مغزم میمونه ک اینجوری میشه و دقیقا همون جوری پیش میره و من ناخداگاه ب اون فکرا میرم 

اخه من فقط تو ذهنم اتفاقای منفی تداعی میشه و همیشه تو مغزم میمونه ک اینجوری میشه و دقیقا همون جوری پ ...

خب ببین چون به فکرای منفیت ایمان داری

ولی ب مثبتا ایمان نداری ک اتفاق میفتن.. پس انتظار نداشته باش اتفاق بیفتن

درکل اینجوریه که هرچقدر بیشتر شاد و مثبت باشی و شکرگزاری کنی، همونارم جذب میکنی و شادیت بیشتر میشه.

ولی اگه همش تو فاز ناراحتی و غصه و بیماری و این ها باشی و همیشه نالان باشی ، خدای نکرده همینارو هم جذب میکنی

#محسن_شکاری 🖤🖤 #Mohsenshekari 
2714

وقتی از خدا یه چیزی رو میخوای و آرزو میکنی، بعدش باید رهاسازی انجام بدی.. یعنی دیگه فکرشو نکنی. اون آرزو رو براورده شده بدونی. فکرای منفی و ترس نداشته باشی

یادت باشه ک غیرممکن، غیرممکنه. همه چی رو بسپار ب خودش تا بهترینارو رقم بزنه واست

#محسن_شکاری 🖤🖤 #Mohsenshekari