2737
2734
خیلی وضع و اوضاع بد شده  قبل  بارداریم کلی ام پس انداز میکردیم ولی بعد به دنیا اومدن پسرم ...

آره دیگه بچه ها بزرگ میشن دیگه هی باید خودشون کنی ازین روم خورد و خوراسگان باید خوب باشه دیگه مادر یعنی از خود گذشتگی وگرنه حرفمون نمی کشه مثلا دیروز موز یک کیلو خریدم فقط به دو تا بچه هام دادم خودم هندوانه خوردم یا تو غذای اونا کره می ریزم مال خودم روغن معمولی بچه واقعا اجبارها تازه بچه هام کم وزن هم هستن ادم باید حواسش باشه

واقعا نمیدونم چجوری خرج میشه   درامدشم کم نیستا ولی تعجب میکنم اینجوری به اخر ماه نمیرسونیم&nb ...

چقدره درآمدتون و کدوم شهر هستید؟

حجاب یعنی خیابان ادامه اتاق خواب نیست!!!بلکه جای کار و تلاش و ترقی جامعه است

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آره دیگه بچه ها بزرگ میشن دیگه هی باید خودشون کنی ازین روم خورد و خوراسگان باید خوب باشه دیگه مادر ی ...

خب اینم درست نیس به هر حال مادر باید سالم باشه که بتونه از بچه هاش مراقبت کنه 

اینکه بخوایم از هر چیزمون بزنیم که نمیشه 

ماه پیش گفتم باشگاه ۲۵۰ تومنه نرم یا کلاس دیگم نرم شوهرم‌گفت بمونی خونه حالت بد باشه  حوصله بچه نداشته باشی چه فایده 

2728
خب اینم درست نیس به هر حال مادر باید سالم باشه که بتونه از بچه هاش مراقبت کنه  اینکه بخوایم از ...

آره ولی خوب راجع به بعضی چیزا برا بچه ها واجبتره تا بزرگت قیامت که مثلا موز5تومن بود خودمم میخوردم ولی الان که دیگه 14شده نمیشه با این گرونی ضمنا من قبل حامله شدنم سر کار میرفتم و معلم بودم دستم تو جیب خودم بود الان دیگه چون دوتا بچه دارم فعلا کوچیک نمیشه برسم سر کارگری کوچیک 1سالشه ولی زندگی دوموتوره می چرخه ایشالا بتونم دوباره برم سر کار