1421
1389
عنوان

یعنی چمه

171 بازدید | 19 پست

نفخ داشتم خیلیا پریود هم هستم ورم کرده شکمم اسهال هم هستم چهار روز گذشته امشب نمیتونستم نفس بکشم قبلش شام نون و پنیرو خیار و گوجه خوردم بلند شدم یه دارو داشتم خوردم پسرم گفت گشنمه.بلند شدم سوپ درست کردم اینقدر سرم و خورد سیب زمینیاش نیم پز بود زیر اجاق خاموش کردم بهش سوپ دادم خودم هم گشنم شد یه بشقاب خوردم.چیکار کنم .بچم چیزیش نمیشه.ومن چرا اینقدز نفخ دارم و ورم کردم

دختر خوب اینا چیه میخوری اونم تو پریودی، اونم شب...خیلی سردیه خیلیم نفاخه.

توی یه لیوان آب جوش دارچین و زنجبیل و عسل بریز بزار چند دقیقه دم بکشه بخور.

خرما هم اگه داری بخور.

یا اگه زیره داری یه کم زیره دم کن بخور.

عرق نعنا بخوری خوب میشی

گوجه خیار نباید میخوردی

ولی سیب زمینی نپخته مشکل نداره

🌷دلم برای خانه ی پدری ام تنگ شده• جایی که شیطنت هام خریدار دارد .• جایی که همه چیز برای حالِ خوب داشتن فراهم است ...• جایی که همیشه در آن بچه ام ، و بچگی کردنم جرم نیست،که اگر ناز کنم ..که پدر و مادرم، می خندند ، و نوازشم می کنند.• جایی که خوش طعم ترین غذاها وجود دارد..و هرچه خواستی نمی گویند خودت آماده کن !همه چیز بدونِ هیچ منتی مهیاست • آنجا که حتی مزه ی نان و ماستش هزار بار از پیتزا پپرونیِ بالای شهرِ اینجا بهتر است ...•  جایی که هر صبح ، بوی عطر گلدان های مادر مشام را می نوازد و صدایِ غُل غلِ سماورش ، حالِ آدم را جا می آورد • جایی که خواب های از سرِ صبح تا لنگ ظهر ؛ عجیب ، در آن می چسبد • که اگر آدم از سردیِ اولِ صبح ها چنبره زد ، کسی هست که با تمامِ عشق ، پتو رویش بیاندازد..و خوابِ شبها ، هیچ نگرانی و ترسی ندارد. جایی که تماشای برنامه کودک از نوع نوستالژی ، بیشتر از نوشیدنی های انرژی زا ، به آدم انرژی می دهد• آنجا که جنسِ قربان صدقه هایش فرق داد!من دلم همین گوشه از دنیا را تا ابد میخواهد.کنارِ پدر و مادری که از لبخندشان ؛تمام باورهایِ مرده ام جان بگیرند !🌷

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

1401

کلا داری سردی میخوری هم عدسی هم پنیر و خیار و گوجه هم سوپ!!!پریود در حالت عادی ادم نفخ میکنه وای به اینکه این همه سردی هم بخوری!عرق نعنا یا چایی نبات بخور!قرص دایمتیکون هم اگه داری عالیه!

میشه لطفا واسه شادی روح مامانم صلوات بفرستین  فاطمه در راه رسیدن به سلطنت!  
1394
کلا داری سردی میخوری هم عدسی هم پنیر و خیار و گوجه هم سوپ!!!پریود در حالت عادی ادم نفخ میکنه وای به ...

نعنا خشک دارم اشکال نداره بجوشونمش .تو سالاد میریختم

سوپ گرمه که

چیزی نداره گرمی باشه  اون یه ذره هویج خیلی تاثیری نداره.در کل همیشه یه ورق دایمتیکون تو خونه داشته باش معجزه میکنه واسه نفخ

میشه لطفا واسه شادی روح مامانم صلوات بفرستین  فاطمه در راه رسیدن به سلطنت!  
چیزی نداره گرمی باشه   اون یه ذره هویج خیلی تاثیری نداره.در کل همیشه یه ورق دایمتیکون تو خونه ...

هویج توش نذاشتم سیب زمینی پیاز گوجه و رب گوجه و ماکارونی ریزا مخصوص سوپ

1387

اسهال داشتی و سوپ خوردی؟ نفخ داشتی و خیار خوردی؟ به قول قدیمی ها رو هم رو هم خوردی. 

ای محبوب من ! چه لذت بخش است نسیم یادتو آن گاه که بر دل های ما می وزد. چه شوق آفرین است نگاه عاشقانه تو. چه شیرین و آزادی بخش است زندگی در کنار تو و زیر سایه لطف و رحمتت. چه سکر آور است جام های محبت تو که از چشمه های عشق نوشیدهمی شود. چه سخت و جگر سوز است آتش هجران و فراق تو . چه جان پرور است خنکای نسیم وصال تو. ای مهربان ترین مهربانان عالم .   

نبات داغ بخور 

ای محبوب من ! چه لذت بخش است نسیم یادتو آن گاه که بر دل های ما می وزد. چه شوق آفرین است نگاه عاشقانه تو. چه شیرین و آزادی بخش است زندگی در کنار تو و زیر سایه لطف و رحمتت. چه سکر آور است جام های محبت تو که از چشمه های عشق نوشیدهمی شود. چه سخت و جگر سوز است آتش هجران و فراق تو . چه جان پرور است خنکای نسیم وصال تو. ای مهربان ترین مهربانان عالم .   

نفخ خیلی بده نصیب دشمن نشه

نعنا خشک دارم اشکال نداره بجوشونمش .تو سالاد میریختم

عزیزم همون نعنا خشکم میشه بجوشون یه کم نبات بریز توش خیلی خوبه ان شاء الله بهتر ت میکنه

خدا جونم به خاطر همه ی چیزایی که بهم دادی ممنونتم  
1364