2703
2553
عنوان

لوستر اتاق خواب

570 بازدید | 21 پست

سلام دوستای گلم..من یکی از اتاقای خونمون لوستر نداره و لامپ وصله (کلا خونمون دو خوابست)به نظرتون لوستر بگیرم براش؟راستش قصد داشتم پیاله های سرویس کریستالمو بگیرم الان بین این دوتا مرددم..کدومش تو الویته؟

لوستر بیشتر به چشم میاد 

اونو بعدا میخری

🌷دلم برای خانه ی پدری ام تنگ شده• جایی که شیطنت هایم خریدار دارد .• جایی که همه چیز برای حالِ خوب داشتن فراهم است ...• جایی که همیشه در آن بچه ام ، و بچگی کردنم جرم نیست،که اگر ناز کنم .. پدر و مادرم، می خندند ، و نوازشم می کنند.• جایی که خوش طعم ترین غذاها وجود دارد..و هرچه خواستی نمی گویند خودت آماده کن !همه چیز بدونِ هیچ منتی مهیاست • آنجا که حتی مزه ی نان و ماستش هزار بار از پیتزا پپرونیِ بالای شهرِ اینجا بهتر است ...•  جایی که هر صبح ، بوی عطر گلدان های مادر مشام را می نوازد و صدایِ غُل غلِ سماورش ، حالِ آدم را جا می آورد • جایی که خواب های از سرِ صبح تا لنگ ظهر ؛ عجیب ، در آن می چسبد • که اگر آدم از سردیِ اولِ صبح ها چنبره زد ، کسی هست که با تمامِ عشق ، پتو رویش بیاندازد..و خوابِ شبها ، هیچ نگرانی و ترسی ندارد. جایی که تماشای برنامه کودک از نوع نوستالژی ، بیشتر از نوشیدنی های انرژی زا ، به آدم انرژی می دهد• آنجا که جنسِ قربان صدقه هایش فرق داد!من دلم همین گوشه از دنیا را تا ابد میخواهد.کنارِ پدر و مادری که از لبخندشان ؛تمام باورهایِ مرده ام جان بگیرند !🌷

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

اگر اتاق بچه ست مناسبش بگیر

ولی اگه بچه نداری بنظرم صبر کن وقتی سیسمونی میگیری یه لوستر ست رنگ سیسمونی بگیر 

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.
2714
یه مدل شبیه سرویس کریستالم پیاله دارم چون سر جهیزیم پیدا نمیشد بازم به نظرتون پیاله هارو بگیرم؟

اگه پیاله ها میتونی از همونا استفاده کنی ن نمیخواد گفتم پیاله ها چون مهمون تو اتاق خواب کم‌میره پس پیاله ها واجب تر بود 

تو رو خدا تو زندگیتون ب هیچ کس ب هیچ کس جز خودت و خدا اعتماد نکن ضربه از کسای میخوری ک فکرشم نمیکنی ....ضربه زیاد خوردم از نزدیکترین ها
اگه پیاله ها میتونی از همونا استفاده کنی ن نمیخواد گفتم پیاله ها چون مهمون تو اتاق خواب کم‌میره پس پ ...

چون اتاق جلو چشمه همین که وارد خونه میشن چشمشون میافته تو اتاق

به نظرم هر دو چون من هر دوش برام تو اولویته،نمیتونم تصمیم بگیرم چون مهمون بیاد خلاصه به اونا نیاز داری بازم مهمون بیاد مثلا بخواد لباس در بیاره بره تو اتاق لباسشو اونجا بزاره میبینه لوستر نداری،من همون اول لوستر و گرفتم برا اتاق خوابام،لوستر بگیر عزیزم چون خودتم تو فکرشی

پروفایل قبلیمو که گندشو در آوردین عوض کردم  این عکس عروسیمه هر کی بزاره رو پروفایلش جررررشششش میدما یه خانوم 👈متاهل که پایبند و متعهد به همسرم ❤هسدم!!عاشقانه دوسش دارم و دیوانه وار میگم که بعد خدا میپرستمش بُته زمینیه من!!👌عقیدم اینه که مهربون تر ،وفادارتر،عاشق تر،پرحوصله تر،متعهدتر،خوش اخلاق تر ......از همسرم وجود نداره ✋                               ۵ ساله که کنارمه و ۴ ساله که به عنوان شریک زندگیش کنارشم تو تک تک این روزها مردونه ثابت کرده همه جوره خصوصیات بالارو☝ داره و لایقشه که اونو 👈❤مرد تر از هر مردی بدونم❤👉مرد خوشتیپ و جذاب من بعد تو هیچکس به چشمم نمیاد و نخواهد اومد چون تو همه جوره لایق این عشقی👍چون تو برای من ثابت شده ای 🙂                                                         💑تو مرا جان و جهانی حضرت یار 💑                                                
به نظرم هر دو چون من هر دوش برام تو اولویته،نمیتونم تصمیم بگیرم چون مهمون بیاد خلاصه به اونا نیاز دا ...

ممکنه اتاق بچه بشه بعدا اونجا برای همین دو دل بودم اتاق اصلی که اتاق خودمونه لوستر داره فقط اون اتاقه رو اعصابه

ممکنه اتاق بچه بشه بعدا اونجا برای همین دو دل بودم اتاق اصلی که اتاق خودمونه لوستر داره فقط اون اتاق ...

پس سرویس کریستالو بگیر ،بزار هر وقت اتاق بچه شد اون موقع براش بگیر عزیزم

پروفایل قبلیمو که گندشو در آوردین عوض کردم  این عکس عروسیمه هر کی بزاره رو پروفایلش جررررشششش میدما یه خانوم 👈متاهل که پایبند و متعهد به همسرم ❤هسدم!!عاشقانه دوسش دارم و دیوانه وار میگم که بعد خدا میپرستمش بُته زمینیه من!!👌عقیدم اینه که مهربون تر ،وفادارتر،عاشق تر،پرحوصله تر،متعهدتر،خوش اخلاق تر ......از همسرم وجود نداره ✋                               ۵ ساله که کنارمه و ۴ ساله که به عنوان شریک زندگیش کنارشم تو تک تک این روزها مردونه ثابت کرده همه جوره خصوصیات بالارو☝ داره و لایقشه که اونو 👈❤مرد تر از هر مردی بدونم❤👉مرد خوشتیپ و جذاب من بعد تو هیچکس به چشمم نمیاد و نخواهد اومد چون تو همه جوره لایق این عشقی👍چون تو برای من ثابت شده ای 🙂                                                         💑تو مرا جان و جهانی حضرت یار 💑                                                

لوستر اناق خواب اینقدر مهمه!!!

چشم مهمونا ب لوستره؟؟؟

بعضیا مثل سگ هار پاچه میگیرن                          منت بر سر بنده حقیر گذاشته و لایک نفرمایید.                                                                     با تشکر
2706