2703
2553

من خیلی این روزا گیجم پیش چند تا مشاورم رفتم نتونستم جوابمو بگیرم هموشون  اطلاعات راجب رشته ها میدادن ومیگفتن باید خودت راهتو پیدا کنیم ما نمی تونیم کمکت کنیم شما بگید چی کار کنم  چه رشته ای بخونم به هیچی علاقه ندارم فکر میکنم باید استعدادمو پیدا کنم چطوری اخه بفهمم که چی دوس دارم دور بریام هر چیزی که هدف خودشونه  ودوست دارن رو بهم پیشنهاد میدن  چی بخونم چی کار کنم شب و روز  فکرمو به خودش مشغول کرده  اخه رشته مم انسانیه پیشمم تازه تموم کردم  بزگسالانم درس خوندم به پزشکیم چند وقته فکر میکنم

کنکور دادی یعنی؟ خب خیلی کلی گفتی

حداقل بگو ب چه شغلایی علاقه داری یا چه دروس و مباحثی رو دوست داری؟؟

فقطم دنبال چیزی ک علاقه داری برو که اگه غیرازاین باشه پشیمون میشی.

#محسن_شکاری 🖤🖤 #Mohsenshekari 

ببین معمولا هر انسانی سه یا چهارتا استعداد داره یکی از راهاش اینه که ببینی چه کارایی هست که از بقیه خیلی یهتر انجام میدی و یه جورایی معروفی تو اون کارا همونا میشه استعدادت و علاقه یعنی شما به هیچی علاقه نداری؟ مثلا موسیقی ریاضی هنر اشپزی روانشناسی زیست 

عزیزم شما انسانیه یعنی تاحالا یه خطم زیست نخوندی من نمیدونمچجوری داری به پزشکی فکر میکنی اگه چشمت دنبال پول و پرستیژ این رشتست هرگز نمیتونی توش موفق شی

به دنبال ارزوهایم خواهم رفت عهد بسته ام قبل از مرگم نمیرم 👩🏻‍⚕️💗💗

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

[QUOTE=94054565]کنکور دادی یعنی؟ خب خیلی کلی گفتی حداقل بگو ب چه شغلایی علاقه داری یا چه دروس و مباحثی رو دوست داری ...[/Q    حس میکنم به هیچی علاقه ندارم چطوری بفمم به چی علاقه دارم

2720

گل من با رشته انسانی که نمیشه رقت پزشکی 😓😓همون تجربیاشم تو کنکورش موفق نمیشن چ برسه ب انسانی ،به نظرم در کنار علاقه ب فکر اینده کاری هم باش 

و خدای که به شدت کافیست 😊

سلام دوست عزيز

ببين استعداد خيلي مهمه 

و اونه كه باعث موفقيت ميشه

من خانمي رو ميشناسم با فوق ليسانس خقوق دانشگاه فردوسي

با اينكه اجازه وكالت داره 

و امتحانش رو قبول شده 

نميتونه كار كنه چون با شخصيتش هماهنگ نيست

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻

بايد ببيني ادم فعالي هستي

اهل دنبال كار دويدن هستي

اهل كار توي محيط مردونه هستي

ادم تنبلي هستي يا فعال هستي 

دنبال پرل زيادي يا صرفا سركار رفتن؟

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻
ببین معمولا هر انسانی سه یا چهارتا استعداد داره یکی از راهاش اینه که ببینی چه کارایی هست که از بقیه ...

خب چرا خوندم  چند تا از درساشو به زیست علاقه مند شدم 

2714
[QUOTE=94054565]کنکور دادی یعنی؟ خب خیلی کلی گفتی حداقل بگو ب چه شغلایی علاقه داری یا چه دروس و مباح ...

توی مدرسه تو چه درسایی نمره ت بهتر بوده و باعلاقه بیشتری میخوندیش؟؟

یا همیشه تو ذهنت دوست داشتی چیکاره بشی؟؟

مثلا کارای پشت میزی و اداری دوست داشتی؟ یا تدریس و معلمی یا هنر یا ورزشی یا ..؟

#محسن_شکاری 🖤🖤 #Mohsenshekari 

مثلا من وقتی کتاب تاریخی دستم میگیرم با ذوق میخونم که زود تمومش کنم

از خوندن زبان تخصصی فرار میکنم

گزارشکار های ازمایشگاه های شیمی رو همون روز مینوشتم

ولی وای به حال آزمایشگاه فیزیک

خب اینا ینی علاقه دیگه

به خودت نگاه کن ببین به چی بیشتر رغبت داری

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.
خب چرا خوندم  چند تا از درساشو به زیست علاقه مند شدم

زیست یه ظاهر گول زنکی داره هرکی میخونه فکر میکنه خیلی میفهمه شما برو تستای ۹۷ و ۹۶ تجربی بزن میفهمی چی میگم 

ولی درکل کار نشد نداره اگه واقعا رسالتت پزشکی باشه بهش میرسی 

درضمن شما ریاضی و فیزیک و شیمی هم برای پزشکی باید درحد شصت هفتاد بزنی حداقل یک سال زمان باید بذاری خصوصا ما که رشتت انسانی 

به دنبال ارزوهایم خواهم رفت عهد بسته ام قبل از مرگم نمیرم 👩🏻‍⚕️💗💗
توی مدرسه تو چه درسایی نمره ت بهتر بوده و باعلاقه بیشتری میخوندیش؟؟ یا همیشه تو ذهنت دوست داشتی چیک ...

همیشه دوسداشتم استاد دانشگاه بشم همین الان دوس دارم یکی از هدفامه ولی نمیدونم   استتاد چی اصلا چه رشته ای ولی به زبان علاقه دارم ولی چند تا مقاله خوندم  که میگفتن تو اموزشگاه  بهتره

2706