2726

سلام

پنج سال دلتنگ حرم امام رضا بودم که یه کنجی بشینم و خلوت کنم

هزینه رفتن نداشتم، کارم این بود بشینم هی از این سایت به اون سایت دنبال هتل ارزون قیمت، ولی نمیشد

شاید هم نمیطلبید

تا اینکه اواخر فروردین قسمتم شد و رفتم، سه روز اونجا بودم و هر سه روز مریض شده بودم اما بست نشستم حرم، فقط واسه دوساعت خواب و غذا هتل بودم ، دلم نمیخواست لحظه ای از اون آرامش رو از دست بدم

حالا دیگه نمیرم تو سایت دنبال هتل قیمت مناسب، میرم پخش زنده حرم رو میبینم و عرض دلتنگی میکنم و میگم کاش حاجتم رو بدی، عوض اون همه روسیاهی که آوردم برات

بچه ها اگه دلتون هوایی شده، برای من دعا کنید که آقا جان معجزه کنن همین دو سه روزی ...

نذر کردم اگر حاجتم برآورده شد ، هر چندماه یه نفر رو بفرستم مشهد ... کاش برآورده شه ...

اگر خسته جانی، بگو یا علـــی 💖

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

آخ که چقدر منم دل تنگشم با اینکه عید ۱۰ روزی مشهد بودیم ولی باز دلم میخواد😭

من زنی ۲2 ساله ام که به انتخاب اینجانب۱۶سالگی مزدوج شده و در۱۷سالگی خدا به وی فرشته کوچولویی عطا کرده و من مادردختری به نام سِودا شدم و درحال حاضر وظیفه زندگی بخشیدن به هدیه دوم خدا رو به پایان رسانده و پرورش گل پسری به نام سام را به عهده دارم😎💪🏻

یادش بخیر اخرین بار و دومین باری ک رفتم سال 92 بود سومین شب قدر 

چقدر حال و هوای خوبی داشت حاجتمو داد البته بعد چند سال 

ولی فکر نمیکردم مشکلم حل بشه

ایشالا همراه همسری برای اولین باهم بریم

و امیدوارم همه حاجت روا بشن حتی از دور

دوستم برای خونه دارشدنم یه صلوات میفرستی❤️   همراه چالش بهاری فیت شو وزن الان۷۹      👈هدف اول ۷۵     👈هدف دوم ۷۰   👈 هدف سوم ۶۵   👈هدف آخر ۵۵ 💪 
ای جااااااااااانم .......  یا امام رئوووووف خیلی عاشقتیمااااااا میدونستی .....  انشالله ...

الهی آمین ... خدا از دهنت بشنوه ...

برام دعا کن ... خیلی محتاجم ...

چطوری پخش زنده رو میبینی؟لینک میزاری لطفا التمااااس دعا😭😭😭یاضامن آهو

تو گوگل سرچ کنید : پخش زنده حرم امام رضا

وارد سایت razavi.tv بشید

اونجا هر کدوم از قسمت های حرم رو که بخواید، مثل ضریح مطهر، و همه ی صحن ها وجود داره، به دلخواه انتخاب کنید

به صورت آنلاین و زنده نمایش داده میشه براتون

هروقت دیدید یاد من هم باشید لطفا 🌸

2706