2737
2734
عنوان

امروز بالاخره رفتم مهریه ام رو گذاشتم اجرا😔

| مشاهده متن کامل بحث + 880 بازدید | 49 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

استارتر جان میدونم سخته 

من ک هنوز عروسی نکردم و یه ساله عقدم سخته برام 

ایشالا این روزا تموم میشه و بهترین اتفاقا در آینده برات رقم میخوره دوست خوبم 

ایشالا هممون ب آرامش برسیم 💚

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   
   اصلا عقب نکش باید تاوان کارایی که کردن رو ببینن که بفهمن با زندگی دختر مردم بازی کردن ...

آره اگه من راحت ول کنم با یه دختر معصوم دیگه هم بخودش اجازه میده این رفتارو بکنه من میخوام سخت بگیرم تا بدونه دنیا سرخود نیست حداقل اون یکی رو خوشبخت کنه بفهمه زندگی رو با حرف اینو اون ول نمیکنن خودم این سرنوشت رو میپذیرم هرچند قلبمم به درد اومده برام درحد مرگ سخته چون همه میدونن واقعا عاشقش بودم حتی باوجود کتک زدن هاش اما اجازه نمیدم به کسی دیگه باعث بشه دوست دارم سری بعد زندگیشو زن زندگیش رو محکم نگه داره😔

2731
سلام خوبی عزیزم میبینی چیشد😔نتیجه نداد کلا تمایل نداشت رفتم وصحبت کردیم اما کلا بیخیالم شده گلم 😭

وای الهی بمیرم...واقعا سخته میفهممت..ولی فقط خودتو نباز یادت باشه خدا هوای بنده شو داره

اگه اموال داره شايد بتوني ولي اگر چيزي نداره خودتو خسته نكن

به پولش اموالش چشم هم ندارم ولی باید ادب بشه بد بازی با دلم کرد ماشین داره یه خونه نیمه کاره داره شریکی بامادرجانش واینکه حقوق داره 

2738
وای الهی بمیرم...واقعا سخته میفهممت..ولی فقط خودتو نباز یادت باشه خدا هوای بنده شو داره

خدانکنه عزیزدلم ممنونم بابت راهنمایی هات 💖دعام کن فقط برای دل شکسته ام😔وقتی از هر خیابون میگذرم یا هرجاایی که خاطراتشو دارم زجرمیکشم نمیدونم چمه

خدانکنه عزیزدلم ممنونم بابت راهنمایی هات 💖دعام کن فقط برای دل شکسته ام😔وقتی از هر خیابون میگذرم یا ...

چشم عزیزم محتاجم به دعا...این طبیعیه عزیزم حتما باید پیش یک مشاور و روانشناس خوب بری تا یه مدت تمام این مشکلات و زجر کشیدنا طبیعیه

آفرین عزیزم قوی باش! واسه مهریت هم تمام تلاشت رو بکن. اگه نگیری بیشتر احساس میکنی بهت ناحقی شده. بالاخره شما هم تو اون زندگی سهمی داشتین. اونم بذار یکم بهش فشار بیاد بدونه هرکی هرکی هم نیست. ایشالا بعد از جدا شدن زندگیتون پر از اتفاقای خوب جدید شه.

2706