2726

خیلی حالم یجوریه خدا مادرشوهرمو لعنت کنه وبه روز سیاه بنشونه که نذاشت بفهمیم زندگی چیه هم به من وهم به بچه خودش باعث شد ؛ خدایا هیچوقت نمیبخشمش از اون بیشتر شوهرمو حلال نمیکنم ازت میخوام تاوانشو بده از اینکه منو بازیچه خودش کرد از اینکه به احساسم پشت کرد ودیگه نخواست وسر حرف اینو اون منو قضاوت کرد

؛ به خودت سپردم.دوستان دعام کنین برای آرامش دل شکسته ام💔شدیدا محتاجم😔دوست نداشتم به اجرا بزارم ومیخواستم سریع تر تموم کنم ولی گفتم باخودم که اون به من رحم نکرد به احساسم ورسما منو از زندگیش انداخت بیرون ومن چرا از حقم بگذرم هرچند دلم آشوبه باخودم میگم وقتی اموالش توقیف بشه چه حالی میشه 😔

همدردیم 😢

منم دارم جدا میشم ولی مهریه نمیگیرم فقط میخوام زودتر خلاص شم 

فقط پول وکیلو ازش میگیرم 

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   

خوب کاری کردی ...مگه توقیف نکردن؟؟ همون موقع اینکارو میکنن ...اگه نکردن فردا برو اینکارو بکن..چون میزنه به نام کسی ...اصلا هم به کسی نگو که مهریتو گذاشتی اجرا به گوشش میرسه اموالشو میزنه به نام کسی

بامن چنان کن کز بعد مرگم باخود نگویی ای کاش آن روز...

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

کار خوبی کردی وقتی رفتی در خونت شوهرت و خانوادش انداختنت بیرون حالت بد شد بیمارستان ولت کرد رفت الانم میگه نمیخوامت همش به حرف خانوادش گوش میده باید عواقبشم ببینه که فکر نکنه شهر هرته 

بچه ها چرا اینقد طلاق زیاد شده. منم دارم میگیرم

@هر جایی دیدید یک رفتار به شکل غلیظ اظهار می شود بدانید که به احتمال بسیار زیاد در پشت صحنه (یعنی در باطن فرد) عکس این رفتار وجود دارد. @کسی که خیلی غلیظ با ادب است، باید بدانید که در عمق باطنش دریایی از بی ادبی نهفته است. @کسی که خیلی غلیظ خودش را سر به زیر و ماخوذ به حیا نشان می دهد، بدانید که خشمی فراوان پشت این شرم پنهان است. @یا اگر کسی خیلی بیش از حد و غلیظ اظهار معتمد بودن می کند، بدانید که در باطنش خیانت اولین گزینه است. @کسی که خیلی غلیظ با غیرت و متعصب است در باطنش آتش فشانی از فساد منتظر انفجار است. @كسی كه خيلی غليظ به دينداری و پاك منشی خود را مطرح می كند؛ شك نداشته باشيد با اين نما، باطنی عاری از هرگونه اعتقاد وجود دارد. @آدم ها پشت رفتارهای غلیظ پنهان می شوند تا حجم بزرگ منفی های درونشان را استتار کنند. @مواظب رفتارهای غلیظ باشید و از همه آنها مهم تر سراغ غلیظ های خودتان نيز بروید. @تا ببینید کدام رفتار افراطی را از خود نشان می دهید. آن را بنویسید و با نگاهی بدون قضاوت و بی طرفانه رهگیری کنید که در باطن شما چه چیزی زیر پوشش این رفتار افراطی پنهان شده است. @غلیظ های درونتان را قبل از اینکه سر باز کنند و زندگی تان را به باد دهند پیدا کنید و بگذارید خورشید آگاهی تان به آنها بتابد و محوشان کند. @یک زندگی سالم، زندگی معتدلانه است. رفتارهای غلیظ هرگز زندگی سالمی برای شما به ارمغان نمی آورند.
همين الان برو مهريتو ببخش منت بذار سرش قانون جديد افتضاااااااح شده افتضاااااااح

عاره واقعا 

من خواستم وکیل بگیرم گف اگ نگیرین ب این راحتیا طلاق نمیشه گرف همش میبرن مشاوره و هزارتا کوفت و زهر مار 

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   
بچه ها چرا اینقد طلاق زیاد شده. منم دارم میگیرم

دوره زمونه بدی شده 

تو واس چی داری جدا میشی

البته اگ دوس داری بگو 

علت اختلافتون چیه چرا شوهرت به حرف بقیه گوش کرده

دهن بینه بشدت

دست به زن داره

اهل محبت وتوجه نیست

خیلی تو مادیات غرق میشه وبهم میگف ماشینشو ازمن بیشتر دوست داره😶

لعنت به قوانین لعنت زمین و زمان به قانوگذاری که هیچی به نفع زن نیست مخصوصازنی که خشونت خانگی روتحمل کرده دست اخر باید بشینه اقاطلاقش بده باهشت ماهی یه سکه لعنت به این قانونگذار لعنتتتتت

دوره زمونه بدی شده  تو واس چی داری جدا میشی البته اگ دوس داری بگو

شکاک بد دل خسیس طلبکار این اواخرم خیانت البته خودش قبول نداره. کلا حالم داره از انتخاب خودم بهم میخوره

@هر جایی دیدید یک رفتار به شکل غلیظ اظهار می شود بدانید که به احتمال بسیار زیاد در پشت صحنه (یعنی در باطن فرد) عکس این رفتار وجود دارد. @کسی که خیلی غلیظ با ادب است، باید بدانید که در عمق باطنش دریایی از بی ادبی نهفته است. @کسی که خیلی غلیظ خودش را سر به زیر و ماخوذ به حیا نشان می دهد، بدانید که خشمی فراوان پشت این شرم پنهان است. @یا اگر کسی خیلی بیش از حد و غلیظ اظهار معتمد بودن می کند، بدانید که در باطنش خیانت اولین گزینه است. @کسی که خیلی غلیظ با غیرت و متعصب است در باطنش آتش فشانی از فساد منتظر انفجار است. @كسی كه خيلی غليظ به دينداری و پاك منشی خود را مطرح می كند؛ شك نداشته باشيد با اين نما، باطنی عاری از هرگونه اعتقاد وجود دارد. @آدم ها پشت رفتارهای غلیظ پنهان می شوند تا حجم بزرگ منفی های درونشان را استتار کنند. @مواظب رفتارهای غلیظ باشید و از همه آنها مهم تر سراغ غلیظ های خودتان نيز بروید. @تا ببینید کدام رفتار افراطی را از خود نشان می دهید. آن را بنویسید و با نگاهی بدون قضاوت و بی طرفانه رهگیری کنید که در باطن شما چه چیزی زیر پوشش این رفتار افراطی پنهان شده است. @غلیظ های درونتان را قبل از اینکه سر باز کنند و زندگی تان را به باد دهند پیدا کنید و بگذارید خورشید آگاهی تان به آنها بتابد و محوشان کند. @یک زندگی سالم، زندگی معتدلانه است. رفتارهای غلیظ هرگز زندگی سالمی برای شما به ارمغان نمی آورند.
2706