2410
2553
خواهرشوهرم اسیرم کرده میگه بیا خاله بازی کنیم ۹ سالشه ولی هنوز با اسباب بازی بازی میکنه

خخخهخه چه بانمک. با خواهر شوهر عروسک بازی

مودبانه ریپلای کنی خیلیی ممنونت میشم، ریپلایت تند باشه، تندتر جواب میدم. پس ریپلای کن ها مودب باشید.                                                                        Manvatoo سابق هستم، نی نی سایت خیلییییییی😥😥😥😥😥😥                                                 جرات ندارم حرفمو بگم الان میترکم.                          همون خیلیو داشته باش فعلا.                                   عصبانیم نشو فدات عجقم

دلم گرفته امشب شب تولدم بود ولی هیچکس بهم تبریک نگفت جز بانک ملت😒

شوهرم خسته از سرکار اومد گرفت خوابید😐

میشه یه صلوات از ته‌ته قلبت واسه درست شدن شغل همسرم بفرستی. ممنون دوست عزیزم😘😘😘😘😍😍😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نمیتونم بخوابم همه اش تشنه امه گرسنمه😭😭😭هرطرفی هم میخوابم بدنم درد میگیره

من زنی ۲2 ساله ام که به انتخاب اینجانب۱۶سالگی مزدوج شده و در۱۷سالگی خدا به وی فرشته کوچولویی عطا کرده و من مادردختری به نام سِودا شدم و درحال حاضر وظیفه زندگی بخشیدن به هدیه دوم خدا رو به پایان رسانده و پرورش گل پسری به نام سام را به عهده دارم😎💪🏻
2720
2714
دلم گرفته امشب شب تولدم بود ولی هیچکس بهم تبریک نگفت جز بانک ملت😒 شوهرم خسته از سرکار اومد گرفت خو ...

من از همین جا اعلام میکنم تولدت مبارک ❤❤

اگه نظرم متفاوت با نظرت بود ریپلای نکن چون تغیرش نمیدم   
2706