2410
2553
عنوان

خیانت

| مشاهده متن کامل بحث + 1820 بازدید | 221 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

امروز صبح رفتیم مشاور،مشاوره هم ازاون احمقها تافهمیدشوهرش کارت قرمزیه ودیونس تشویقش کرد خودتوارایش نامه بزارتوجیبش غذاهایی ک دوست داره درست کن منکه داشتم پنفجرمیشدم گفتم ی نامه حداقل شمابده خانم اومده مشاوره ک ب دادگاه بدیم قبول نکرد متاسفانه شهرما خیلی کوچیک،،اخرم رفت ب شوهرش پیام داد من بایدتوشهربرام خونه بگیری روستانمیری اونم درکامل ناباوری نوشت گه خوری نکن بهش گفتم حقته منم گفتم جدانشی اسم منونیازی مشاوره لعنتی۴۰تومان بیشرف گرفت ک چرت وپرت بگه نامه هم نداد اخرش

تا روووت میگیرم 
2456
   خخخ مردام كه روي اين توانايي شون حساسن يني مرده زنده زنده ميميره  اگه توانايي ...

خخخخ اون دختره مارمولک بچه ها دختره برای شوهرش قرص ویزارسین میخره اگه کافورهم بهش بده ویزارسین جبران میکنه

تا روووت میگیرم 
شما آدم نیستی عزیزم؟ زندگی شما بهم نمیریزه؟ ناراحت نشیا طایفه شما کلا از عقل ساقط هستن انگار.اگه زن ...

عزیزم من روبادوستم اشتباه گرفتی شما من مشکل دوستم روتاپیک کردم

تا روووت میگیرم 
2714
مرده گفتی چند سالشه ودوستت

عکسش و نداری عکس اون لاشی و دختره 

کاش کودکی داشته باشم که دستان کوچکش دور انگشتم را زینت بدهد و آغوشم بوی تنش را بگیرد کاش روزی کودکی داشته باشم که مادر صدایم بزند کاش .......
من دوروز اول گفتم  جداشو میگفت حرف نزن حالااروم ترشده میگ چکارکنم شوهرم بیادسمتم وازاون پدرسگ د ...

تنها کاری که میتونه بکنه اینه که یه پسر خوشگل پیدا کنه بفرسته طرف دختره بعد  کاری کنه شوهرشم بفهمه دختررو ول کنه 

کاش کودکی داشته باشم که دستان کوچکش دور انگشتم را زینت بدهد و آغوشم بوی تنش را بگیرد کاش روزی کودکی داشته باشم که مادر صدایم بزند کاش .......