2726
عنوان

خیانت

| مشاهده متن کامل بحث + 1820 بازدید | 221 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اخه زندگي داداششم خراب ميشه و ي خانواده الكي به هم ميريزه و البته چون فاميل هم هستن كل فاميل قاط م ...

شما آدم نیستی عزیزم؟ زندگی شما بهم نمیریزه؟ ناراحت نشیا طایفه شما کلا از عقل ساقط هستن انگار.اگه زن داداشت خوبه و داداشت خوبه چرا باید زندگیشون بهم بخوره..

چرا خودتو پایین تر از زن داداشت میدونی که بشینی با یه شل مغز زندگی کنی که زندگی داداشت بهم نخوره.والا از دیشب هی حرصتو میخورم دختر..

شما آدم نیستی عزیزم؟ زندگی شما بهم نمیریزه؟ ناراحت نشیا طایفه شما کلا از عقل ساقط هستن انگار.اگه زن ...

چون اينجا ايران است

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻
چون اينجا ايران است

اینجا اصلا جهنم...شما کرامت خودتو حفظ کن گلم.شما عزت و اعتماد به نفس داشته باش.به جان خودم محکم وایسا و جدا شو ببیین چقدر راحت میشی.‌‌میگن طلاق عرش خدارو میلرزونه اما به نظرم دل شکسته یه انسان مظلوم دل خود خدارو میلرزونه...پس محکم باش و جدا شو از این شل مغز

اینجا اصلا جهنم...شما کرامت خودتو حفظ کن گلم.شما عزت و اعتماد به نفس داشته باش.به جان خودم محکم وایس ...

طفلي استارتر

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻

خیلی حرص خوردم 

به دوستت بگو احمق وقتی پدرت میبینه زندگیت اینه و سکته نکرده 

بعد طلاقتم سکته نمیکنه 

بگو بره معریشو اجرا بزاره و طلاقشو بگیره 

مرده اگر این زن نباشه یه ور زندگیش فلج میشه 

بعدم حیف نیست عمرشو پای این مرد بزاره 

الانم خونشرنیست مرده هر روز باید بره سر گوسفنداش خخخ حرصش میگیره 

بهش بگو مثلا معلمی 

آخه معلمی که ذلت رو به دانش آموزش یاد بده بدرد نمیخوره 

بگو با زن صیغیش هماهنگ کنه بگو به مرد فشار بیاره طلاقشو بگیره قطعا مرد خوب براش زیاده

2706