2703
2553
عنوان

خیانت

| مشاهده متن کامل بحث + 1820 بازدید | 221 پست
اره من هم گفتم میگ پدرم پیره اگ بمیره وسکته کن تقصیرمن

پدری که از غصه اینکه دخترش قراره به حقش برسه ناراحته همون بهتر بمیره

سخت است آزاد کردن نادان هایی که زنجیر خود را میپرستند.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

هرچی میگ من مینویسم الان میگم بخون

امیدوارم روش تاثیر بذاره و سرعقل بیاد بگو من خودم بشخصه شوهرم اشتباهی چشمش به کسی بیفته تا چند ساعت خودخوری میکنمو یجوری سرعقلش میارم بهشم گفتم خط قرمز من خیانته کوچیکترین چیزی ازت ببینم ده تا پسر کاکل زریم داشته باشم همه رو میذارمو میرم حواست باشه تو چطور باز موندی کاراشو میکنی سمتش میری اصلا چندشت نمیشه نگاش کنی.....  ای خدا کاش من پیشش بودم همچین مغزشو شستشو میدادم ک فردا بره درخواست مهریه و نفقه کنه باید اون مرد بیفته غلط کردن ولی نبخشیش 

لطفا برای سلامتی تو دلیم صلوات بفرستین   
2720
امیدوارم روش تاثیر بذاره و سرعقل بیاد بگو من خودم بشخصه شوهرم اشتباهی چشمش به کسی بیفته تا چند ساعت ...

من دوروز اول گفتم  جداشو میگفت حرف نزن حالااروم ترشده میگ چکارکنم شوهرم بیادسمتم وازاون پدرسگ دل بکنه خدایش بچه ها مرده اون دختره روکه ول نمیکنه اگ میخواست بکن ک تواین۲سال ولش میکرد

تا روووت میگیرم 

ب داداشش بگو سر خواهرش هوو بیاره

یکی از فامیلا اینکارو کرد

طرف مجبور شد بخاطر خواهرش ادم بشه

تو دیگر خوب نخواهی شد ...تا آخر عمردرگیر من خواهی بودو تظاهر می کنی که نیستی... مقایسه تو رااز پا در خواهد آورد... من می دانم به کجای ---قلبت--- شلیک کرده ام .... تو دیگرخوب نخواهی شد...
ب داداشش بگو سر خواهرش هوو بیاره یکی از فامیلا اینکارو کرد طرف مجبور شد بخاطر خواهرش ادم بشه

فکرنکنم اینکاروبکن وقتی ب خواهرش میگ عیب نداره بعدخودش میخواد اینکاروبکن

تا روووت میگیرم 
بچه هااگه طلاق بگیر داداش دوستمم برای زنش روطلاق بده یعنی خواهرشوهرش عروسشون هم میشه

وقتی داداشش به فکر خواهرش نیست از این خانوم چه توقعی. شاغل هست جدا شه اگر تونست حضانت بچه ها رو بگیره نشد دیگه پدر مهربونشون زحمتش رو می کشه.

2714
فکرنکنم اینکاروبکن وقتی ب خواهرش میگ عیب نداره بعدخودش میخواد اینکاروبکن

خب پس دوست توم ب فکر طلاق زن داداشش نباشه

جدا شه 

تو دیگر خوب نخواهی شد ...تا آخر عمردرگیر من خواهی بودو تظاهر می کنی که نیستی... مقایسه تو رااز پا در خواهد آورد... من می دانم به کجای ---قلبت--- شلیک کرده ام .... تو دیگرخوب نخواهی شد...
من دوروز اول گفتم  جداشو میگفت حرف نزن حالااروم ترشده میگ چکارکنم شوهرم بیادسمتم وازاون پدرسگ د ...

خب بگو وقتی میدونی ولش نمیکنه چرا خودتو گول میزنی این زندگی آخرش هیچه با غصه خوردنم فقط خودشو از بین میبره دور از جون ام اس میگیره بگو چیزیت شه کی میاد ازت حمایت و پرستاری کنه عاقبت بچه ها چی میشه بدون تو 

انقد بفکر پدرت و برادرت و بقیه هستی ک یه درصدم بفکرت نیستن بفکر خودتو بچه هات هستی 

کدوم برات مهمتره زندگی و طلاق برادرت و حرف مردم یا زندگی دخترات و عاقبتتون بگو اکثر کسایی ک دارن اینو بهت میگن از تو کوچیکترن تو ک ماشاالله عاقل و بالغی تجربه داری چرا نمیتونی واسه زندگیت تصمیم درست بگیری فقط امشبو عاقلانه به خودت و بچه هات فکرکن اصلا به پدرو مادر و برادر کاری نداشته باش ببین چی بصلاحته 

لطفا برای سلامتی تو دلیم صلوات بفرستین   
اره من هم گفتم میگ پدرم پیره اگ بمیره وسکته کن تقصیرمن

با آرامش برای پدرش توضیح بده و بگه بعنوان فامیل هر دو طرف همسرش رو وادار کنند ازخانمه جدا شه. یا این که طلاق نگیره و جدا زندگی کنه بهر حال آدم یکبار دنیا میاد و نمی شه برای دیگران زندگی رو تباه کرد.

خدا خودش به داد برسه

بگو بعد هر نماز سه مرتبه این دو تا ایه رو بخونه 

وَ مَنْ یَتَّقِ اللّهَ یَجْعَلْ لَهُ مَخْرَجاً  

وَ یَرْزُقْهُ مِنْ حَیْثُ لا یَحْتَسِبُ

وَ مَنْ یَتَوَکَّلْ عَلَى اللّهِ فَهُوَ حَسْبُهُ 

إِنَّاللّهَ بالِغُ أَمْرِهِ

قَدْ جَعَلَ اللّهُ لِکُلِّ شَیْء قَدْراً 

2706