2410
2553
عنوان

خیانت

| مشاهده متن کامل بحث + 1820 بازدید | 221 پست
به نظرم دختره خیلی بدبخته!گیرش بیارین تا میخوره بزنینش تا دیگه رو دیوار مردم یادگاری ننویسه

رو خودشم چندتا یادگاری بنویسن حالش جا بیاد 

قَِبَِلَِ اَِزَِ اَِیَِنَِکَِـَِہَِ قَِضَِاَِوَِتَِمَِ کَِنَِےَِ مَِطَِمَِئَِنَِ شَِوَِ خَِوَِـَِבتَِ کَِاَِمَِلَِیَِ

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

نه اين دختر بهاري هست كه رد ميشه اين خانم بايد جاي خوابش رو جدا كنه ولي ارتباطش رو با خانواده شوهر ...

😑 باز راهكار شورت قرمز ! مرد اگه انسانيت داشته باشه ميشينه با زنش حرف ميزنه ميگه من ازت اين چيزا رو ميخوام ! نه اينكه بره يكيو صيغه ٩٩ ساله كنه ! خوب اين مرد هرزه اس

شروع رژيم:  ۲۹ اسفند ۹۸ قد :١/٦٦ ، وزن فعلي :۶۱ . وزن هدف : ٥٣
منم مرگ موشی سیانوری چیزی میریختم غذاش 😠

من ايده بدتري دارم!

سيانور چرا !؟ خودش ميشه قاتل كه

تو غذاي شوهرش نا محسوس مواد كم كننده ي ميل جنسي بريزه مثل كافور

و غذاهاي كم كننده ميل جنسي بپذه 

روزي سه مرتبه بده شوهره بخوره

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻
2456
😑 باز راهكار شورت قرمز ! مرد اگه انسانيت داشته باشه ميشينه با زنش حرف ميزنه ميگه من ازت اين چيزا رو ...

بله مرده كه اشغاله

ولي اين زن نميخاد جدا بشه

پس مجبوره راهي پيدا كنه كه در كنار مرد بسازه

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻
2714
من ايده بدتري دارم! سيانور چرا !؟ خودش ميشه قاتل كه تو غذاي شوهرش نا محسوس مواد كم كننده ي مي ...

مرگ حقشه اخه دستو پاشم ببندی کافور کیلویی بریزی 

دهنش گولبولای مغزشم از کار بیفته

قَِبَِلَِ اَِزَِ اَِیَِنَِکَِـَِہَِ قَِضَِاَِوَِتَِمَِ کَِنَِےَِ مَِطَِمَِئَِنَِ شَِوَِ خَِوَِـَِבتَِ کَِاَِمَِلَِیَِ

بالاخره دوستت به اين نتيجه ميرسه كه تلاش براي موندن تو اون زندگي جز بدبختي چيزي براش نداره ! اميدوارم اون روز ديگه دير نشده باشه

شروع رژيم:  ۲۹ اسفند ۹۸ قد :١/٦٦ ، وزن فعلي :۶۱ . وزن هدف : ٥٣
مرگ حقشه اخه دستو پاشم ببندی کافور کیلویی بریزی  دهنش گولبولای مغزشم از کار بیفته

خخخ مردام كه روي اين توانايي شون حساسن

يني مرده زنده زنده ميميره 

اگه توانايي اين كارشو از دست بده!

فك كن

بره پيش دختره ! هر كار كنه دختره ، مرده ناتوان باشه

نتونن رابطه برقرار كنن

مرده بيچاره... 

چقدر ضعیفن بعضی زن‌ها تازه شاغله اینقدر خودش رو تحقیر میکنه 

طلاقش رو بگیره بره تو یه اتاق حتی شده با بچه هاش زندگی کنه روی پای خودش بایسته اون خونواده تحفشم برای همیشه کات کنه من معنی اینکه خونواده مخالف طلاقم هستن رو نمیفهمن اونم در این شرایط به خونواده چه ربطی داره زندگی شخصیه خودشه فقط طلاق باید بگیره 

سخت است آزاد کردن نادان هایی که زنجیر خود را میپرستند.
2706