2726
عنوان

خیانت

| مشاهده متن کامل بحث + 1820 بازدید | 221 پست

ببینم اون دختر بیست ساله پدر و مادر نداره که گوشش رو بپیچونن؟!! روز به روز مملکت بی دروپیکر تر میشه... چطور یه نفر میتونه این همه آشغال باشه آخه... الان حس میکنم حالم از هر چی ازدواجه بهم میخوره   

ما اونجوری که دلمون میخواست زندگی نکردیم.. اونجوری زندگی کردیم که مجبور بودیم..😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
اخ کاش دوستم مثل شمابود

خوب اينكه خيلي كار مزخرفي

اون وقت چه نتيجه مثبتي حاصل ميشد!!

خودشو إعدام ميكردن

شوهره ميمرد

بچه هاشم يتيم

نه خاندان باباهه بحه هاي بيچاره رو دوست داشتن

نه خاندان مادره

در واقع فرزندانش رو به خاطر كار پدر زجر كش ميكرز

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻
جای خوابش ک چندسال جداس فقط برای رابطع میرن پیش هم

چرا میره اخه بگه تو ایدز داری کثافت طلاقم بده برم یه شوهر سالم کنم بزار بسوزه 

قَِبَِلَِ اَِزَِ اَِیَِنَِکَِـَِہَِ قَِضَِاَِوَِتَِمَِ کَِنَِےَِ مَِطَِمَِئَِنَِ شَِوَِ خَِوَِـَِבتَِ کَِاَِمَِلَِیَِ
خخخ شاید دختره متولد۷۷بابا

متولد ٧٧ يه بارم جدا شده الانم صيغه مرد زن دار شده ؟ ماشاله خيلي فعاله! به نظرم مرگ يه بار شيون يه بار . دوستت با موندن تو اون زندگي جوونيو عزت نفسشو خراب ميكنه ! با برادرش صحبت كنه كه مشكل شوهره چيه و متقاعدش كنه كه زندگي اونا جداس ! بعدشم مهرشو بذاره اجرا ! حالا خوبه شاغله خدا رو شكر

شروع رژيم:  ۲۹ اسفند ۹۸ قد :١/٦٦ ، وزن فعلي :۶۱ . وزن هدف : ٥٣
جای خوابش ک چندسال جداس فقط برای رابطع میرن پیش هم

بگو همه موارد رو رعايت كنه

و فكر كنه شوهرش فقط ي هم خونس

مرده هم كم كم از كار ميفته

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻
فردابنظرت بریم مشاوره

آره حتما برو و خودشم ببر تا بفهمه چ کارایی میتونه بکنه و پدر اون آشغالا رو دربیاره اصلا ضعف نشون نده خانومی محکم باش اگه وا بدی خدایی نکرده چند سال دیگه باید بشینی ادامه این ماجرارو تو زندگی دختراتم ببینی چون با شخصیت ضعیف بزرگ میشن با کوچیکترین محبت یه نفر جذب میشن و ممکنه هزار اتفاق براشون بیفته دور از جونشون البته ولی بیا خودتو گول نزن تو با این عدم اعتماد به نفست و شخصیت ضعیفت میتونی اونارو محکم و مستقل بزرگ کنی بفرستی تو اجتماع ک هزار هزار گرگ داره یا پدر دلسوزی دارن ک پشتشون باشه و نذاره کسی سمتشون بیاد جوونی خودتو آینده دختراتو فدای خوشگذرونی اون نر پست نکن به خودت بیا جلوی ضررو از هرجا بگیری منفعته ازدواج نکردی تا آخرعمر کنیزی اون مردو کنی اگه برات مهم نبود نباید بچه دار میشدی حالا ک شدی مسئولیتشو بپذیر و رو پای خودت وایسا 

اینطور نوشتم ک خودش بخونه 

لطفا برای سلامتی تو دلیم صلوات بفرستین   
2706