2726
عنوان

خیانت

| مشاهده متن کامل بحث + 1820 بازدید | 221 پست
با سلام...خاااااک عالم بر سر پدر مادر بی غیرت دوستت که پشتش نیستن...خدانگهدار

اخه زندگي داداششم خراب ميشه

و ي خانواده الكي به هم ميريزه

و البته چون فاميل هم هستن كل فاميل قاط ميزنه

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب میگ گفتن رابطه ادم روصمیمی میگن میگ بهش گفتم شلوارشوکشیدپایین دیدموبعدرفت خوابید

اسید بریزه اونجاش لجم گرفته😠😠

قَِبَِلَِ اَِزَِ اَِیَِنَِکَِـَِہَِ قَِضَِاَِوَِتَِمَِ کَِنَِےَِ مَِطَِمَِئَِنَِ شَِوَِ خَِوَِـَِבتَِ کَِاَِمَِلَِیَِ
2728
خب میگ گفتن رابطه ادم روصمیمی میگن میگ بهش گفتم شلوارشوکشیدپایین دیدموبعدرفت خوابید

نه رابطه ادمو صميمي نميكنه

اگه اينجور بوده همه زن خراب هاي توي خيابون الان شوهر داشتن

صميميت هست كه سبب رابطه ميشه

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻
بچه هادوستم میگ ی شب گفتم بیا نزدیکی واینها،میگ اونجاش وپایین شکم همش خط خطی بود ودختره تاریخ زده بو ...

واي 🤣🤣🤣🤣🤣🤣 برا همين كاراشه مرده ولش نميكنه ! كاراي دختره جذابه براش. 

شروع رژيم:  ۲۹ اسفند ۹۸ قد :١/٦٦ ، وزن فعلي :۶۱ . وزن هدف : ٥٣
اخه زندگي داداششم خراب ميشه و ي خانواده الكي به هم ميريزه و البته چون فاميل هم هستن كل فاميل قاط م ...

بزار بزنه بزار بزنننههه خودت مهمی خودت 

قَِبَِلَِ اَِزَِ اَِیَِنَِکَِـَِہَِ قَِضَِاَِوَِتَِمَِ کَِنَِےَِ مَِطَِمَِئَِنَِ شَِوَِ خَِوَِـَِבتَِ کَِاَِمَِلَِیَِ
من اگ میتونستم مرده روجرمیدادم وبراش همین الان فحش میفرستادم

منم مرگ موشی سیانوری چیزی میریختم غذاش 😠

نه اين دختر بهاري هست كه رد ميشه

اين خانم بايد جاي خوابش رو جدا كنه

ولي ارتباطش رو با خانواده شوهرش بشدت صميمي كنه

با بچه هاش خييلي نزديك بشه

به بچه هاش ياد بده به باباشون خييلي محبت كنن

خونه رو اروم و گرم نگه داره

به خودش و اندام و زيباييش برسه

خخخ شاید دختره متولد۷۷بابا

حیف زنش که جوونیشو گذاشته برا این مرد حیف درد زایمان  ننش با این پسر ع..ن..ش

استارتر مورد اینطوری مثل دوستت تو آشناهامون داریم ک مرده صیغه ۹۹ساله کرده یه زنی رو واصلا هم ولش نکرده وزن اولشم همچنان داره وبچه هم از زن اول داره وداره زندگیشو میکنه ولی سعی میکنه به هر دوتا خانواده برسه ولی فکر نکنم به زن اولش توهین کنه هووهام ک چشم دیدن همو ندارن.تمام

2706