2726
عنوان

خیانت

| مشاهده متن کامل بحث + 1820 بازدید | 221 پست
بهش میگم میگ تونمیفهمی حال منو

خب معلومه شما الان منطقی تری اون الان نمیدونه چیکار کنه

قَِبَِلَِ اَِزَِ اَِیَِنَِکَِـَِہَِ قَِضَِاَِوَِتَِمَِ کَِنَِےَِ مَِطَِمَِئَِنَِ شَِوَِ خَِوَِـَِבتَِ کَِاَِمَِلَِیَِ

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خوب نباید کوتاه بیاد الان که زنه رو صیغه کرده میتونه کاری کنه فردا که عقد دائم شد دیکه هیچ کاری ازش ساخته نیست.حداقلش اینه که یه خونه مستقل یا خونه بابابزرگی یاکسی بره که حمایتش کنه اونجا بمونه وبچه هاشو نگه داره و سرکارشم بره تاشوهره پشیمون بشه

واقعا آدم نمیتونه حرفی بزنه و راهکار بده چون اولا راهکارش خیلی واضحه دوما دوستت باید خودش بخواد ک مت ...

اره حرفت درسته ولی متاسفانه خیلی توسری خورودیوانه اس دلم براش کباب میگ برردم بایدگوسفندوگاوجمع کنم

تا روووت میگیرم 
2728
خوب نباید کوتاه بیاد الان که زنه رو صیغه کرده میتونه کاری کنه فردا که عقد دائم شد دیکه هیچ کاری ازش ...

شوهره گه خوره پشیمون بشه ۲سال درکون اون پدرسگ بی همه چیزه  متاسفانه چون روستاطلاق روبدمیدونن حمایت نمیششه

تا روووت میگیرم 
جفت زن ومرد۳۵؛اون دختره متولد۷۷

😢😢😢😢خاک تو مخش کنم من زندگی خوش نبینه خدا اون بالاس میبینه همه اینارو هیچیو بی جواب نمیزاره همین زمینشون میزنه حالا ببین بعد میای بهم میگی که چی گفتم چون دیدم که میگم 

قَِبَِلَِ اَِزَِ اَِیَِنَِکَِـَِہَِ قَِضَِاَِوَِتَِمَِ کَِنَِےَِ مَِطَِمَِئَِنَِ شَِوَِ خَِوَِـَِבتَِ کَِاَِمَِلَِیَِ

فقط طلاق

ای محبوب من ! چه لذت بخش است نسیم یادتو آن گاه که بر دل های ما می وزد. چه شوق آفرین است نگاه عاشقانه تو. چه شیرین و آزادی بخش است زندگی در کنار تو و زیر سایه لطف و رحمتت. چه سکر آور است جام های محبت تو که از چشمه های عشق نوشیدهمی شود. چه سخت و جگر سوز است آتش هجران و فراق تو . چه جان پرور است خنکای نسیم وصال تو. ای مهربان ترین مهربانان عالم .   

دوستت از اول اگه نميخواست جدا بشه

نبايد به روي شوهرش ميورد

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻
دعاکن مرده سرعقل بیادوول کن اون بی همه چیزرو

انشاالله که سرش به سنگ بخوره برگرده اونم با عذاب وجدان دعام همینه برا اون مرد 

2706