2703
2553
عنوان

خیانت

| مشاهده متن کامل بحث + 1820 بازدید | 221 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

استارتر حالا ک وکیل هم همینو گفته 

من با نظر اون دوستمون موافقم .

شماره اون ج.نده رو گیر بیارید ب دوستت بگو بهش زنگ بزنه بگه ببین خنگی‌که صیغش موندی برو زن عقدیش شو بیچاره اگه حامله شی ولت میکنه ب امون خدا انقد براش بی ارزشی ک عقدت نمیکنه(تحریکش کنه دختره رو بندازه جون شوهره)

از اون ورم ب شوهره بزنگه بگه اگه شرف داشتی که عقدش میکردی بدبخت تو بی شرفی بره دختره رو عقد کنه 

دو حالت داره؛ اگه عقدش کنه!

حالت اول دوستتو طلاق میده که با زن جدید حال کنه و دوست تو راحت میشه از بلاتکلیفی

حالت دوم میره با دختره زندگی میسازه و سالی یه بارم نمیاد پیش دوستتو دوستت راحت میشه که دیگه نمیبینتش ! و لااقل یه مصییت داره ک شوهرش نیست و فک کنه مرده و به درک رفته .در دو صورت ب نفع دوستته. 

بگو شروع کنه تو مخی رفتن واسه دو طرفشون که تحریک شن عقد کنن

تو اومدی تا زندگیم سبزش پر رنگ شه عاشقتم همسرم   
2714
استارتر حالا ک وکیل هم همینو گفته  من با نظر اون دوستمون موافقم . شماره اون ج.نده رو گیر بیار ...

بابا اون اشغال خودش ب دوستم میزنگ که گمشوبرواززندگی عشقم؛اون نکبت ب دوستم گفتع صبغه اشم وگرنع این نمیدونسته

تا روووت میگیرم 
2706