2726
عنوان

خیانت

| مشاهده متن کامل بحث + 1820 بازدید | 221 پست

شما میگی جز طلاق راه حل بدید تنها راهش مشاوره ی حقوقیه. بگو بره به یه وکیل همه چیو بگه راه میذاره جلو پاش

والا بلا ولی ته این زندگی طلاقه ببین کی بهت گفتم

تو اومدی تا زندگیم سبزش پر رنگ شه عاشقتم همسرم   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خودش میگ اگه شرایطش بود جدامیشدم

یعنی حاظره زندگی کنه 😔چجوری راضی میشن زندگی مردمو اشفته کنن با نفرینای پشت سرشون زندگی آرومی دارن یعنی😔

قَِبَِلَِ اَِزَِ اَِیَِنَِکَِـَِہَِ قَِضَِاَِوَِتَِمَِ کَِنَِےَِ مَِطَِمَِئَِنَِ شَِوَِ خَِوَِـَِבتَِ کَِاَِمَِلَِیَِ
شما میگی جز طلاق راه حل بدید تنها راهش مشاوره ی حقوقیه. بگو بره به یه وکیل همه چیو بگه راه میذاره جل ...

نه دوستم اون دختره ۲سال زن صیغه ایش شده اگ میخ است جدابشه تاحالاشده بود

تا روووت میگیرم 
2728
آهان پس احتمال داره بیگرتش..چی بگیم والا اون مرده فعلا دختره براش جذابیت داره وتنوع.امیدوارم ولش کنه ...

تازه ب دوستم گفته رابطه جن سی بااون منودیووونه میکنه شکم توروکه میبینم حالت تهوع میگیرم

تا روووت میگیرم 
نه دوستم اون دختره ۲سال زن صیغه ایش شده اگ میخ است جدابشه تاحالاشده بود

الان نشده دوستت جونیشو داره میده اگه دستش تو جیبشه و پول داره پاشید صبح برید پیش یه وکیل

تو اومدی تا زندگیم سبزش پر رنگ شه عاشقتم همسرم   
یعنی حاظره زندگی کنه 😔چجوری راضی میشن زندگی مردمو اشفته کنن با نفرینای پشت سرشون زندگی آرومی دارن ی ...

والا انگار اروم زندگیشون الان۵شب ن زنگی ن پیامی بجزامروز بروبتمرگ توخونت وگرنه عقدش میکنم

تا روووت میگیرم 

یعنی چه?!! چطور خونواده این دختر ازش طرفداری نمیکنن؟؟؟  

مشکل اساسی این خانوم دقیقا از همینجا شروع میشه که خونوادش با وجود اینکه از ماجرا خبر دارن ازش حمایت نمیکنن و همین موضوعه که این آقا رو پررو کرده...

اصن چطور خونوادش میتونن به یه همچین آدمی حق بدن که زن دیگه داشته باشه آخه :/

این وسط خونواده ایشون باید تعیین کنین که طرف کی هستن شوهره یا دخترشون؟!! متاسفانه توی یه همچین مواردی خونواده دختر به اسم آبرو ساکت میشن و ذره ذره آب شدن دخترشون رو میبینن... این خانوم باید هر چه سریعتر به یک مشاور خانواده رجوع کنن ، چون هم مسئله آینده این خانوم هست و هم دوتا فرزندشون.  

ما اونجوری که دلمون میخواست زندگی نکردیم.. اونجوری زندگی کردیم که مجبور بودیم..😔

من جای دوستت بودم به شوهره میگفتم عقدش کن نمیشه صیغه کنی حالتو کنی بعد رهاش کنی به دختره هم میگم تا کی میخوای بلاتکلیف بمونی بگو عقدت کنه وقتی هر دو ببینن رابطشون پذیرفته شده دیگه لذت رابطه ممنوع و جنگ برای کنار هم موندنشون تموم میشه سر عقل میان 

هر چند این مرد دیگه لیاقت نداره کنارش عمر تلف کنی 

الان نشده دوستت جونیشو داره میده اگه دستش تو جیبشه و پول داره پاشید صبح برید پیش یه وکیل

خودش رفته وکیل گفته تنها راه جداشدن وقتی هم نمیتونیدجدابشید پ الکیه گفت شاگی بشم شوهرم زن صیغه داره گفته قانون عیب نداره پولتون روهدرندید

تا روووت میگیرم 
به خدا این دهه هشتادی ها و اواخر هفتادیا بد افریطه ای شدن همشون زندگی خراب کن شدن

دقیقاا... غیر قابل کنترلن .. همشونم تقصیر مادراشونه ک بلد نیستن تربیت کنن . مادر خیلی مهمه خیییعلی.. 

من الان دوستامو میبیینم جلو بچه هاشون هروز قلیون قلیون ارایش و کلی مسخره بازیو عکسای مسخره تو اینستا . خوب اون بچه هم مث ننش میشه دیگه . بچه ۴ ساله رژ میزنه ‌ حالمممم بهم میخوره

در گاوبازی؛ جایزه نفر اول به کسی تعلق می گیرد که نسبت به حملات گاو بهترین جا خالی را داده باشد!  نه به کسی که با گاو درگیر می شود ... در زندگی هم اگر گاوی به سمت شما می آید کنار بکشید...
والا انگار اروم زندگیشون الان۵شب ن زنگی ن پیامی بجزامروز بروبتمرگ توخونت وگرنه عقدش میکنم

دوستت چی گفت بهش نگفت گ.ه نخور😠

قَِبَِلَِ اَِزَِ اَِیَِنَِکَِـَِہَِ قَِضَِاَِوَِتَِمَِ کَِنَِےَِ مَِطَِمَِئَِنَِ شَِوَِ خَِوَِـَِבتَِ کَِاَِمَِلَِیَِ
2706