2703
2553
عنوان

خیانت

1820 بازدید | 221 پست

سلام بچه ها گفتم دوستم شوهرش کتکش زده وچندروزبیرونش کرده اومده خونه من نرفت خانه پدرش که بابرادرش دعوانکن،حالاعلت دعواشوهرش یه دخترخانم۲۰ساله روصیغه کرده ودوستم میدونه خانواده هاراضی ب طلاق نیستن چون یک خواهربرادربایه خواهربرادرازدواج کردن ومیشن دخترعمه وپسردایی،خانواده هاگفتن عیب نداره واون مرده وگاونر،دوستم وشوهرش۳۵سالشون ودوبچه دارن،شوهرشم امشب بهش گفته اگه دوباره گه خوری کنی عقدش میکنم بچه ها شرایط طلاق نداره چکارکن شوهردختره روول کن،درضمن دختره شوهرش رومثل مووم تودستش داره و۶شب پیش اون دخترس۱شب پیش دوستم متاسفانه وخانواده هادرجریانن وشوهرش یه دعواگربی مخه

تا روووت میگیرم 

طلاق بگیره ..این مرده اشغال و بزاره واسه زن بیس سالش

در گاوبازی؛ جایزه نفر اول به کسی تعلق می گیرد که نسبت به حملات گاو بهترین جا خالی را داده باشد!  نه به کسی که با گاو درگیر می شود ... در زندگی هم اگر گاوی به سمت شما می آید کنار بکشید...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

اه خو تلاش دارع ک اون دخترع ول کنه شوهره رو اگ طلاق نمیگیره از کفه شوهره بیاد بیرون این وابستگیا مسخره چین  

:/ ی چیزایی براتون مهمه ک اصن فکرشم نمیتونم بکنم چطور، عوضش ی چیزایی برام مهمه که فکرشم نمیتونید بکنید چطور  
2714

دعواگر  بی مخ !!!

چه کلمه ی ترکیبی جالبی 😎

جدا از شوخی

بعضی مردا  وقیح و بی پروان !!  ابایی ندارن از کار زشت شون ...  همچین مردی  رو نمیشه روش حساب کرد ...

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
2706