1428
1363
عنوان

خیانت

| مشاهده متن کامل بحث + 1774 بازدید | 221 پست

فقط طلاق طلاق طلاق 

دیگه ذهنم بیشتر از این کار نمیکنه مرتیکه احمق بی همه چیز😤😤😤😤

هیچ چیز در دنیا ، بدتر از معمولی شدن برای کسی نیست ، تبدیل به روزمرگی شدن .... از اینکه حضورت برای یک نفر بشود مثل مسواک زدن .... مثل شانه کردن ..... که اگر حوصله داشت سراغت را بگیرد و اگر نداشت بگوید بماند برای بعد ، دیر نمیشود !😔😔😔به خودتان احترام بگذراید ....با کسی بمانید که اولویتش باشید ، که برایش دغدغه بشوید ، کسی که هر لحظه یادتان در خاطرش رژه برود ، کسی که به خواب ، به کار ، به استراحتش بگوید : بایستید .....!  اول " او" .....
اخه زندگي داداششم خراب ميشه و ي خانواده الكي به هم ميريزه و البته چون فاميل هم هستن كل فاميل قاط م ...

شما آدم نیستی عزیزم؟ زندگی شما بهم نمیریزه؟ ناراحت نشیا طایفه شما کلا از عقل ساقط هستن انگار.اگه زن داداشت خوبه و داداشت خوبه چرا باید زندگیشون بهم بخوره..

چرا خودتو پایین تر از زن داداشت میدونی که بشینی با یه شل مغز زندگی کنی که زندگی داداشت بهم نخوره.والا از دیشب هی حرصتو میخورم دختر..

همه با هم برای پیشگیری از سرطان پستان

شما آدم نیستی عزیزم؟ زندگی شما بهم نمیریزه؟ ناراحت نشیا طایفه شما کلا از عقل ساقط هستن انگار.اگه زن ...

چون اينجا ايران است

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻
چون اينجا ايران است

اینجا اصلا جهنم...شما کرامت خودتو حفظ کن گلم.شما عزت و اعتماد به نفس داشته باش.به جان خودم محکم وایسا و جدا شو ببیین چقدر راحت میشی.‌‌میگن طلاق عرش خدارو میلرزونه اما به نظرم دل شکسته یه انسان مظلوم دل خود خدارو میلرزونه...پس محکم باش و جدا شو از این شل مغز

1436
اینجا اصلا جهنم...شما کرامت خودتو حفظ کن گلم.شما عزت و اعتماد به نفس داشته باش.به جان خودم محکم وایس ...

طفلي استارتر

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻

خیلی حرص خوردم 

به دوستت بگو احمق وقتی پدرت میبینه زندگیت اینه و سکته نکرده 

بعد طلاقتم سکته نمیکنه 

بگو بره معریشو اجرا بزاره و طلاقشو بگیره 

مرده اگر این زن نباشه یه ور زندگیش فلج میشه 

بعدم حیف نیست عمرشو پای این مرد بزاره 

الانم خونشرنیست مرده هر روز باید بره سر گوسفنداش خخخ حرصش میگیره 

بهش بگو مثلا معلمی 

آخه معلمی که ذلت رو به دانش آموزش یاد بده بدرد نمیخوره 

بگو با زن صیغیش هماهنگ کنه بگو به مرد فشار بیاره طلاقشو بگیره قطعا مرد خوب براش زیاده

1432

امروز صبح رفتیم مشاور،مشاوره هم ازاون احمقها تافهمیدشوهرش کارت قرمزیه ودیونس تشویقش کرد خودتوارایش نامه بزارتوجیبش غذاهایی ک دوست داره درست کن منکه داشتم پنفجرمیشدم گفتم ی نامه حداقل شمابده خانم اومده مشاوره ک ب دادگاه بدیم قبول نکرد متاسفانه شهرما خیلی کوچیک،،اخرم رفت ب شوهرش پیام داد من بایدتوشهربرام خونه بگیری روستانمیری اونم درکامل ناباوری نوشت گه خوری نکن بهش گفتم حقته منم گفتم جدانشی اسم منونیازی مشاوره لعنتی۴۰تومان بیشرف گرفت ک چرت وپرت بگه نامه هم نداد اخرش

تا روووت میگیرم 
   خخخ مردام كه روي اين توانايي شون حساسن يني مرده زنده زنده ميميره  اگه توانايي ...

خخخخ اون دختره مارمولک بچه ها دختره برای شوهرش قرص ویزارسین میخره اگه کافورهم بهش بده ویزارسین جبران میکنه

تا روووت میگیرم 
1391
شما آدم نیستی عزیزم؟ زندگی شما بهم نمیریزه؟ ناراحت نشیا طایفه شما کلا از عقل ساقط هستن انگار.اگه زن ...

عزیزم من روبادوستم اشتباه گرفتی شما من مشکل دوستم روتاپیک کردم

تا روووت میگیرم 
مرده گفتی چند سالشه ودوستت

عکسش و نداری عکس اون لاشی و دختره 

الهی ... نگاهی...  می خواهم مادر شوم  چشیدن لذتی دیگر از زندگی  لذتی که خداوند به همه کسانی که لایق میداند می چشاند می خواهم مادر شوم می خواهم وجودم را بستری برای وجودی دیگر کنم می خواهم صفحه ای دیگر از خوشبختی را ورق بزنم می خواهم مادر شوم چقدر شیرین است تپیدن دو قلب در یک بدن چقدر شیرین است تمرکز رحمت خداوند بر روی تو ، بر روی قسمتی از بدن تو ، بر روی رحم تو خداوندا رحمتت را به من و همسرم عطا فرما می خواهم مادر شوم  م : مهربانی الف : آرامش د : دلدادگی ر :رحمت خدا  خداوندا مهربانی آرامش دلدادگی و رحمتت را بیش از پیش به من عطا فرما  میشه برای مامان شدنم صلوات بفرستین 😍💐😘
1364