1351
1341
عنوان

خیانت

1774 بازدید | 221 پست

سلام بچه ها گفتم دوستم شوهرش کتکش زده وچندروزبیرونش کرده اومده خونه من نرفت خانه پدرش که بابرادرش دعوانکن،حالاعلت دعواشوهرش یه دخترخانم۲۰ساله روصیغه کرده ودوستم میدونه خانواده هاراضی ب طلاق نیستن چون یک خواهربرادربایه خواهربرادرازدواج کردن ومیشن دخترعمه وپسردایی،خانواده هاگفتن عیب نداره واون مرده وگاونر،دوستم وشوهرش۳۵سالشون ودوبچه دارن،شوهرشم امشب بهش گفته اگه دوباره گه خوری کنی عقدش میکنم بچه ها شرایط طلاق نداره چکارکن شوهردختره روول کن،درضمن دختره شوهرش رومثل مووم تودستش داره و۶شب پیش اون دخترس۱شب پیش دوستم متاسفانه وخانواده هادرجریانن وشوهرش یه دعواگربی مخه

تا روووت میگیرم 

طلاق بگیره ..این مرده اشغال و بزاره واسه زن بیس سالش

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
در گاوبازی؛ جایزه نفر اول به کسی تعلق می گیرد که نسبت به حملات گاو بهترین جا خالی را داده باشد!  نه به کسی که با گاو درگیر می شود ... در زندگی هم اگر گاوی به سمت شما می آید کنار بکشید...

با چیکادو  بهترین هدیه را برای عزیزان خود ساده ، سریع و هوشمندانه انتخاب 

و در قرعه کشی های دوره ای چیکادو شرکت کنید.

1350

اه خو تلاش دارع ک اون دخترع ول کنه شوهره رو اگ طلاق نمیگیره از کفه شوهره بیاد بیرون این وابستگیا مسخره چین  

اگر می خواهید حقیقتی را خراب کنید، خوب به آن حمله نکنید، بد از آن دفاع کنید (دکتر شریعتی)  مکتب و موضوعی ک دارید ازش دفاع میکنید با حرف نامطمین و اشتباهتون بیشتر ضربه میخوره یا حرفای طرف مقابل #ب_خودی_نزنیم_لطفا         اسباب کشی لعنت بهت                                    Always stunned  

دعواگر  بی مخ !!!

چه کلمه ی ترکیبی جالبی 😎

جدا از شوخی

بعضی مردا  وقیح و بی پروان !!  ابایی ندارن از کار زشت شون ...  همچین مردی  رو نمیشه روش حساب کرد ...

انقدر دلم ازین چوب های جادو گری می خواد😃 ... بزنم ب خونه ، خونه بررررق  بیوفته ... بزنم ب ظرفها ، ظرفها شسته شه ... بزنم ب لباسها ، لباسها اتو شه ...  بزنم ب کتابها ، خونده شه و داخل مغزم جا گیر  بشه !!!😄  عین تو کارتون ها ، یه صدای جیلینگ جیلینگی هم بده ، ذوق کنم 😁
1348
1226

تو گوگل بزنه حمایت از زنان بی پناه شماره و ادرس مراکز ک رایگان مشاوره میدن پیدا میشه.

اونحا بهش راه حل های منطقی میدن و اگر مدرک و شاهد داشته باشه برای زن گرفتن شوهرش میتونه از یارو شکایت کنه بندازتش زندان 

و مهریه اشو همین صبح بره اجرا بذاره حتی اگه یه سکه اس.

بگو ترسو نباشه و از شوهرش نترسه

بالاتر از سیاهی رنگی نیست! تهش میخواد رفیقتو کتک بزنه ک بهتر میره شکایت میکنه دیه میگیره 

بگو سرشو بالا بگیره با اعتماد ب نفس محکم و سفت بره جلو 

از راه حل هم براش اسکرین شات بفرست بدونه 

تو اومدی تا زندگیم سبزش پر رنگ شه عاشقتم همسرم   
1335