1351
1353
عنوان

خیانت

| مشاهده متن کامل بحث + 1774 بازدید | 221 پست

استارتر حالا ک وکیل هم همینو گفته 

من با نظر اون دوستمون موافقم .

شماره اون ج.نده رو گیر بیارید ب دوستت بگو بهش زنگ بزنه بگه ببین خنگی‌که صیغش موندی برو زن عقدیش شو بیچاره اگه حامله شی ولت میکنه ب امون خدا انقد براش بی ارزشی ک عقدت نمیکنه(تحریکش کنه دختره رو بندازه جون شوهره)

از اون ورم ب شوهره بزنگه بگه اگه شرف داشتی که عقدش میکردی بدبخت تو بی شرفی بره دختره رو عقد کنه 

دو حالت داره؛ اگه عقدش کنه!

حالت اول دوستتو طلاق میده که با زن جدید حال کنه و دوست تو راحت میشه از بلاتکلیفی

حالت دوم میره با دختره زندگی میسازه و سالی یه بارم نمیاد پیش دوستتو دوستت راحت میشه که دیگه نمیبینتش ! و لااقل یه مصییت داره ک شوهرش نیست و فک کنه مرده و به درک رفته .در دو صورت ب نفع دوستته. 

بگو شروع کنه تو مخی رفتن واسه دو طرفشون که تحریک شن عقد کنن

تو اومدی تا زندگیم سبزش پر رنگ شه عاشقتم همسرم   

تا حالا به سفر سویس فکر کردی ؟

اگه دوست داری به ژنو تو سویس سفر کنی   

حتما به اینجا سر بزن

ن دیگ 

چرا خفش نکرده تا حالا😠

یک عدد منتظر که شاید بارونش برگردد والا دنیام یه طرف شپشکم یه  طرف میدونم میخونی شپشکم لطفا برگرد کله تو نکوب دیوار درد میگیره خنگولم   کاربراتور قدیمیم  بازم خدارو شکر که الحمدالله وگرنه والا بخدا  
1350
استارتر حالا ک وکیل هم همینو گفته  من با نظر اون دوستمون موافقم . شماره اون ج.نده رو گیر بیار ...

بابا اون اشغال خودش ب دوستم میزنگ که گمشوبرواززندگی عشقم؛اون نکبت ب دوستم گفتع صبغه اشم وگرنع این نمیدونسته

تا روووت میگیرم 
1307
بچه ها نخندید ها علت اینکه شوهرش میگ برگرد اینکه دوستم بره گوسفندهاشوجمع کن۶۰تاگوسفندداره وچندتاگاو؛ ...

بگو سیانور بریزه تو غذاشون بمیرن مگه حمالشه😠

یک عدد منتظر که شاید بارونش برگردد والا دنیام یه طرف شپشکم یه  طرف میدونم میخونی شپشکم لطفا برگرد کله تو نکوب دیوار درد میگیره خنگولم   کاربراتور قدیمیم  بازم خدارو شکر که الحمدالله وگرنه والا بخدا  
بابا اون اشغال خودش ب دوستم میزنگ که گمشوبرواززندگی عشقم؛اون نکبت ب دوستم گفتع صبغه اشم وگرنع این نم ...

دوستت بگه من هستم. ب عشقت بگو طلاقم بده و به همراه مهریه! 

بگه بهش خاک تو سر تو ارزش منم براش نداری ک عقدت نمیکنه! 

بگه بهش من تا ثانیه اخر میشینم خود گوسالش بساد طلاقم بدهه

تو اومدی تا زندگیم سبزش پر رنگ شه عاشقتم همسرم   
1226
اره حمالش انگار

انقدر ترسو اخه  بخاطر همین بهش زور میگن الان موقع ضعیف بودنه 

1335