2726
انشاءالله به لطف خدا بارداریه راحت و بدون استرس داشته باشی

ممنون عزیزم

ان شاءالله قسمت خودت

بس کن رباب سر به سر غم گذاشتی                            اصلا خیال کن که تو اصغر نداشتی  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دوستان شما كه آي يو دي داشتيد راضي بوديد ؟ آخه من بعد از ازدواجم اصلا جلوگيري نداشتم و الان هم دومين بچه ام رو با فاصله كم از اولي باردار هستم ولي بعدش ميخوام حتما جلوگيري داشته باشم و مطمئنم هم باشه جلوگيريم .

2728
دوستان شما كه آي يو دي داشتيد راضي بوديد ؟ آخه من بعد از ازدواجم اصلا جلوگيري نداشتم و الان هم دومين ...

والا من بعد از پسرم که زایمان کردم دستگاه گذاشتم بعد از ۵سال نمیدونم چی شد دیدم حامله ام و چون با دستگاه بود سقط شد،این بارم که گذاشتم بازم تو سونو نشون داد که افتاده.به نظرم چیز مزخرفیه،البته ابن دفه من خبره شدم،همراه با دستگاه جلوگیری به روش دیگه هم داشتم

وزن هدف تا۲۴شهریور ۶۰کیلو💪💪
دوستان شما كه آي يو دي داشتيد راضي بوديد ؟ آخه من بعد از ازدواجم اصلا جلوگيري نداشتم و الان هم دومين ...

اگر  دكترت خوب باشه و درست بزاره خيلي خوبه و خيالت راحته ،بهتر از قرصاي حال بهم زن هست🤮🤮🤮🤮

والا من بعد از پسرم که زایمان کردم دستگاه گذاشتم بعد از ۵سال نمیدونم چی شد دیدم حامله ام و چون با دس ...

اي بابا ، آخه من بعد از ازدواجم ٦ سال باردار نشدم با اينكه بچه هم ميخواستيم كه آخر سر دخترم رو با آي وي اف باردار شدم ولي بعدش كه زايمان كردم چون بچه دوم توي برنامه مون بود و فكر هم نميكردم اصلا طبيعي باردار بشم اون هم اين قدر زود جلوگيري نداشتيم و معجزه خدا شامل حالم شد و خيلي زود طبيعي باردار شدم و الان دخترم ١٥ ماهه هست و من هم يك ماه ديگه ان شا الله زايمان ميكنم .

هيچ وقت فكر نميكردم من كه اصلا به جلوگيري فكر نميكردم الان بايد دنبال يك روش جلوگيري مطمئن باشم . 

اگر  دكترت خوب باشه و درست بزاره خيلي خوبه و خيالت راحته ،بهتر از قرصاي حال بهم زن هست🤮🤮🤮🤮

راستش همسرم با ک ا ن د و م خیلی راحته،هردو استرس نداریم

اي بابا ، آخه من بعد از ازدواجم ٦ سال باردار نشدم با اينكه بچه هم ميخواستيم كه آخر سر دخترم رو با آي ...

مخخخ کاره خداست دیگه

منم فکر نمیکردم یه روز بخوام برای بچه دوم دعا و نذر و نیاز کنن،اما الان با جون و دل از خدا میخام بهم بده

همون ديگه دنبال روش مطمئني هستم چون واقعا با وجود داشتن دو تا بچه كوچيك اصلا شرايط بارداري دوباره رو ندارم ، البته شايد چند سال بعد به سومي فكر كنم ولي فعلا خيلي زوده .

خدا جون شكرت كه يه زماني دنبال بيبي چك مثبت بودم و الان دنبال روش جلوگيري مطمئن . 😍😍😍

اي بابا ، آخه من بعد از ازدواجم ٦ سال باردار نشدم با اينكه بچه هم ميخواستيم كه آخر سر دخترم رو با آي ...

اي جونمممم به سلامتي زايمان كني🥰🥰🥰🥰🥰🥰 

خدا حفظشون  كنه 

منم اي وي اف كردم و نينيم تازه سه ماهشه 

دلم ميخاد خدا يه دخترم بهم بده ولي ديگه اي وي اف نكنم هم هزينش بالاس هم دردسر داره هم سخت و پر استرسه 

مخخخ کاره خداست دیگه منم فکر نمیکردم یه روز بخوام برای بچه دوم دعا و نذر و نیاز کنن،اما الان با جون ...

ان شا الله كه خدا خيلي زود بهتون يك ني ني سالم و صالح و همينطور هموني كه دلتون ميخواد يعني دخترش رو ميده .

2706