2703
2553
عنوان

دستبند و ... درست کردم

| مشاهده متن کامل بحث + 4018 بازدید | 37 پست
ببر تو ارایشگاه های زنانه اونجا زنا میریزن سرت نگاه هم میکنن جو گیر میشن امروز ارایشگاه بودم یه پیرز ...

والا مارفته بودیم ی ارایشگاه بیچاره یدونه فروخته بود انگار قبلا اونایی ک اونجا کار میکردن کلی سفارش داده بودن ک فلان مدل و فلان رنگ برام بیار اونم اورده بودهمه زده بودن زیرش ک ن پشیمون شدیم جلو اون همه ادم انقد خجالت کشیدا پاشد رفت

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من یه کاری دیدم تو نت بنظرم اسون بود ولی من ک تو  هنر بی استعدادم هیچ چی بدرد نمیخوره ولی کلا ب ...

اره اگه بخوام فقط مانتو میدوزم مجلسی و اسپورت 

لذتی بالاتر از این نیست👈 کسی رو پیدا کنی که دنیا رو مث تو ببینه،اینطوری میفهمی که هیچوقت دیوونه نبودی👻
عکساشونو بذار اینجا شاید ما سفارش دادیم

اینیتا اگه دارید فالو کنید و ببینید sohi 2 sohi

لذتی بالاتر از این نیست👈 کسی رو پیدا کنی که دنیا رو مث تو ببینه،اینطوری میفهمی که هیچوقت دیوونه نبودی👻
2456

بچه ها ایم پیجو گذاشتم  حتما نمونه کارای بنده  رو ببینید و ب دوستان معرفی کنید حمایتتون باعث دل گرمیه منه 

خب نسبت به دیگران یک پله جلوتری که !!! همون خیاطیت رو ادامه بده دست ساخته هات  رو هم ...

منم بارها بهش فکر کردم 😍

2714