2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

۴ساله ازدواج کردم.خودم ۲۱ شوهرم ۲۹سالشه.ازاول نامزدی اختلاف داشتیم اختلافایی ک هرکسی نمیتونه حتی تصورشو بکنه...خیلی بچه دوست داشتم ولی تاالان صب کردم ببینم زندگیم شوهرم درست میشه یا نه...ولی هنوز درست نشده...بنظرتون چیکارکنم بعضی وقتا میگم نمیخاد پای ی بچه رو هم وسطه این بدبختی هات باز کنی گناه داره ولی بعضی وقتا هم تحت ثاثیر حرف خانواده و فامیلای شوهرم قرار میگیرم وسوسه میشم میگم بذار بیارم عب نداره...دارم دیوونه میشم خدا هیشکیو بلاتکلیف نکنه دقیقا حاله این ۴سالع من😔😔😔😔

تو اوضاع اقتصادی الآن اگر سرمایه خوب دارین و وضعتون خوبه بیارین اگر نه و هنوز تکلیفش نامشخصه چه کاری ...

وضعمون اقتصادیمون ک خوب نیس..مستاجریم ماشینم نداریم...شوهرمم خیلی کاری نیس ب زور میره سرکار...ولی این خانوادشو فامیلاشون پدر منو دراوردن از بس میگن بچه بیار کچلم کردن

وضعمون اقتصادیمون ک خوب نیس..مستاجریم ماشینم نداریم...شوهرمم خیلی کاری نیس ب زور میره سرکار...ولی ای ...

خب همینایی که الآن گفتی رو بهشون بگو.

بعدشم رو هوا که نمی‌شه بچه‌دار شد. بچه هم که اسباب‌بازی یا وسیله بستن دهن مردم نیست که به خاطر اونا بچه‌دار شین.