2726
عنوان

مامانا کمک کنید ترخدا

110 بازدید | 29 پست

چند شبه پسرم ک هفت ماهشه خیلی بد میخوابه هرچی میذارمش روپام میذارم زمین بغلش میکنم راه میرم شیرش میدم فایده نداره همش گریه میکنه نق میزنه معلومه خوابش میاد ولی نمیخوابه شماها بگین چکار کنم  

برای خونه دار شدن همه مستاجرا صلوات بفرستید منم ی مستاجرم ممنون  خدایا شکرت منم خونه دار شدم   ولی هنوزم امضام هست برای بقیه مستأجرا ک صلوات براشون فرستاده بشه  

روز چقدر میخوابه؟

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اگه مریض نباشه مثلا گلو دردی چیزی شاید دندون داره لثه هاشو نگاه کن اگ ورم داره مشخصه ب دستت استامينوفن بزن بکش ب لثه هاش و اینکه باید تحمل کنی ولی شاید جایی از بدنش عرق سوز شده زیر گلو همی چروکا گردن یا زیر بغل و پشت گوش 

شاید داره دندون درمیاره

نمیدونم والا سه هفته پیش ویروس عراقی گرفت هفته پیش هم اسهال استفراغ ازون موقع هی بدتر شد 

اخه رفلاکسی هم هست میگن دیر دندون درمیاره

برای خونه دار شدن همه مستاجرا صلوات بفرستید منم ی مستاجرم ممنون  خدایا شکرت منم خونه دار شدم   ولی هنوزم امضام هست برای بقیه مستأجرا ک صلوات براشون فرستاده بشه  

شاید دندون در میاره..همه چیش رو چک کن..گرمش نیست؟؟شاید باور نکنی پسر من اینطوره باید سرپا بهش شیر بدم و هم زمان حرکات موزون و صدای دریا در بیارم تا بخوابه..

وقتی میخنده ی  لپش چال میافته😍😍😍😍
نمیدونم والا سه هفته پیش ویروس عراقی گرفت هفته پیش هم اسهال استفراغ ازون موقع هی بدتر شد  اخه ...

خوب حتما ببر دکتر فردا ولی با این وضعیتی که میگی همون نبات داغو فعلا بده

ان شاالله زودتر خوب بشه

اللهم عجل لولیک الفرج♥️نذر ظهور صلوات🌹🌹🌹
روز چقدر میخوابه؟

روز بخوابه یا نه اصلا فرقی نمیکنه

2706