2726

اصلا دوستی دختر و‌پسر معنایی نداره. حتی شوخی با نامحرم.‌نگاه بد با نامحرم. حرامه.‌‌‌‌....ازدواج امر. مقدیسه  ‌..‌ خرابش نکنین با گناه...‌

هر کجا هستم، باشم،اسمان مال من است.‌پنجره، فکر_ هوا. عشق ، زمین ، مال من است.‌( بهترین مامان)

راستی عزیزم 

شما گفتیم با دوست پسرتون ازدواج کردین درسته؟؟؟

الان تاپیکاتونو یه نگاه انداختم

شما خودتون درگیر همین مسائلید که توی پستای قبلم گفتم

نامزدتون بهتون شک داره و به قول خودتون با طعنه گفته ادرس خونتونو از کجا داشتن ؟؟؟

و اینکه به شما تهمت رابطه جنسی قبل از ازدواج رو زدن

پس نگید نیست 

این چیزایی که توی تاپیکای خودتون گفتید 

اخر و عاقبت ازدواج با دوس پسر شنیدن همین حرفای

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم حالا اونا رو کاری ندارم  شما میتونی با کسی ازدواج کنی که با چشم چرونی یا تو خیابون و کوچ ...

منظورت دوستیه؟ پسرایی که خواستگاریی سنتی میان جز همین گروهن پس نمیشه قضاوت کرد کی چت کرد کی چشم چرونی

💕خداجونم بغلم کن به آغوشت محتاجم💕     تایپ  و تحقیق؛ دانلود مقاله و پاورپوینت با کمترین قیمت انجام میدم
راستی عزیزم  شما گفتیم با دوست پسرتون ازدواج کردین درسته؟؟؟ الان تاپیکاتونو یه نگاه انداختم ...

دقیقا

هر کجا هستم، باشم،اسمان مال من است.‌پنجره، فکر_ هوا. عشق ، زمین ، مال من است.‌( بهترین مامان)
2728

من باهرکی دوس میشدم یه ماه بعد میگفت با مادرم میخوایم بیایم خواستگاری ....

ببین دلیلش این بود که من خیلی از مسائل مالی و زندگی سرم میشد و خیلی مشورت بهشون میدادم واسه زندگی .‌‌ اونام میگفتن خب زن زندگیه دیگه 😊😊😊

نام کاربری م، motherhood هست. 😊                 اسم پسرم هود نیست😏

دوستانی که میگید مخالفید؛ ما در مورد پسرای که برای هوس و خوش گذرونی میان که حرف نمیزنیم در مورد آشنایی که منجر به ازدواج بشه حرف میزنیم

💕خداجونم بغلم کن به آغوشت محتاجم💕     تایپ  و تحقیق؛ دانلود مقاله و پاورپوینت با کمترین قیمت انجام میدم
کی گفته همشون از همین گروهن عزیزم؟؟؟ بر خلاف تصورتون پسر پاک خیلی زیاده 

من میگم نمیشه گفت همه اونایی که دوست میشن پسر چشم چرون و خیانت میکنه ولی پسری که میاد خواستگاری پاکه و مثبت

من باهرکی دوس میشدم یه ماه بعد میگفت با مادرم میخوایم بیایم خواستگاری .... ببین دلیلش این بود که من ...

حاضری با پسری ازدواج کنژ ک صد تا دوست دختر داره؟

دوستانی که میگید مخالفید؛ ما در مورد پسرای که برای هوس و خوش گذرونی میان که حرف نمیزنیم در مورد آشنا ...

عزیزم قبول داریم حداقل ۹۰ درصد پسرت برای خوشگذرانی و سو استفاده وارد این روابط میشن؟ برخلاف خانما که اکثرا به نیت ازدواج دوست میشن 

با این وضعیت اقتصادی هم که امار کسانی که فقط برای وقت گذروندن دوستی میکنن رفته بالا چون شرایط ازدواج رو ندارن

و این وسط فقط ما خانماییم که اسیب میبینیم و داغون میشیم وگرنه اونا دلشون مث اتوبانه این میاو اون نیره عین خیالشونم نیس

به همه هم میگن تنها عشقم تویی و من بجز تو با کس دیگه ای ازدواج نمیکنم و....

دوستانی که میگید مخالفید؛ ما در مورد پسرای که برای هوس و خوش گذرونی میان که حرف نمیزنیم در مورد آشنا ...

هیچ‌کدوم از روابط دوستی با قسد ازدواج نیست. فقط خوشگذرونیه و‌بس 

من دوست پسرم بعد از دو سال و نیم دوستی اومد خواستگاریم ، نامزد شدیم شش ماه . عاشقم بود ، من دوسش داشتم ، آخرم فهمیدم ایراداش زیاده و شاید در آینده پشیمون شم برای همین حلقه رو پس دادم و تمومش کردم ، الان یه ماه که تموم شده، زیاد رو منطق و احساس پسرا نمیشه حساب کرد ، بخواد بیاد میاد 

من میگم نمیشه گفت همه اونایی که دوست میشن پسر چشم چرون و خیانت میکنه ولی پسری که میاد خواستگاری پاکه ...

این که بله عزیزم هیچ چیزی صد در صدی نیست 

مثلا اکثرا پسرایی هم که رابطه های زیادی داشتن برای ازدواج میرن سراغ دخترای بانجابت که با کسی نبودن

اما وقتی طرف بیاد خواستگاری میشه فهمید چیکاره ست

عزیزم قبول داریم حداقل ۹۰ درصد پسرت برای خوشگذرانی و سو استفاده وارد این روابط میشن؟ برخلاف خانما که ...

آره میدونم چی میگی ولی استثنا وجود داره

2706