2726

عزیزم شما از کجا میدونین پسری که باهاش دوست میشی قصدش ازدواج و پرکردن وقت خالیش نیست؟ و به این فکر کردین اگر این رابطه ختم به ازدواج نشه شما  از نظر روحی آسیب میبینین و خاطره هایی که باهم داشتین فراموشتون نمیشه و اینها رو مسئله زناشویی ایندتون تاثیر میزاره و شما شوهرتون رو با دوست پسرتون قیاس میکنین و همین باعث میشه کم کم از شوهرتون دور شید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وااای ما ۲سال دوست بودیم از اولم فقط دوستی و اصلا قصد ازدواج نبود  و خوش گذرونی ...جفتمون فرهنگا متفاوت عقاید خانواده اما الان ۱سال و نیمه باهم زندگی میکنیم و خیلی دوس داریم همو😂😂😂

2728

تا خودش نخواد سیاست و این حرفا فایده نداره

هموطن عزیز،اگه مخالف من هستی،حتما ریپلای کن .خواهش و التماس میکنم که اگه دل پسر،دختر یا بنده ای رو شکوندید و ازش سو استفاده مالی و روحی کردید،ازش حلالیت بگیرید،(میدونم خیلی ها واسه ظلم هاشون توجیه میارن و به خودشون دروغ میگن که فلانی حقش بود یا من قصدم این نبود و یا شرایط اون روزهای من فرق داشت و باعث شد بد باشم اما باور کنید آه و نفرین اون اشخاص(یا شخص) آرامش واستون نمیزاره و تو همین دنیا روزگارتون رو سیاه میکنه،پس حلالیت بگیرید تا رنگ آرامش رو ببینید وگرنه پیش خدا درد دل کردن و اشک ریختن سودی نداره چون حق الناس هست. ممکنه اون انسان که شما به خاطر  پول و غرور باهاش بازی کردید زندگیش و روح و روانش تا ابد نابود شده باشه.پس اگه میخواید تو این دنیا و دنیای ابدی اروم باشید برید پیشش و اشک بریزید و جبران کنید.خدا از ادمایی که ادعای زرنگیشون میشه و ظالم هستن بدجوری تقاص میگیره...و پوستشون رو تو همین دنیا میکنه...ا
من با دوست پسرم ازدواج کردم.رابطمونم عمقی بود.فقط،درکش کردم توجه کردم .کسی ک کلاس بذاره برای پسز اتف ...

شما که ازدواج کردین دقیقا هدفتون از تاپیک زدن چیه؟ میخواین روش گناه کردن رو ترویج بدین؟

چون اصلا ذاتا اون اگه میخواست بیاد خواستگاریت باهات دوست نمیشد.

چه حرفا، پس اين همه كه اول با هم دوستن بعد ازدواج كردن كيان؟

كسايي كه زبان الماني بلدن يا شروع كردن به ياد گرفتن بيان تو تاپيكم رفع اشكال كنيم و با هم بخونيم 😊
چه حرفا، پس اين همه كه اول با هم دوستن بعد ازدواج كردن كيان؟

استثنا همیشه هست و شاید اونها به نیت ازدواج باهم ارتباط برقرار کردن مثل خیلیا ولی این دوستیای عمده در سن کم و کوچه خیابونی و اینستایی داستانش جداااس

به ذره گر نظر لطف بو تُراب کند.به آسمان رَوَد و کار آفتاب کند

ب نظر من دختر پسرهایی ک با رابطه دوستی ازدواج میکنن هیچ کدوم ته دلشون اطمینان و اعتماد صد در صد ب دیگری نداره. و‌همیشه نگران خیانت هستن و‌میگن دختر یا پسری ک ب راحتی با من دوست شد الانم میتونه خیلی راحت با دیگری دوست بشه. ب نظر من درست تیست این روابط نامشروع. 

هر کجا هستم، باشم،اسمان مال من است.‌پنجره، فکر_ هوا. عشق ، زمین ، مال من است.‌( بهترین مامان)

از اول مشخص کنه که قصدش ازدواج بعد هم اگه حرف جنسی و اینا نزنن احتمالش زیاد بیاد خواستگاری

💕خداجونم بغلم کن به آغوشت محتاجم💕     تایپ  و تحقیق؛ دانلود مقاله و پاورپوینت با کمترین قیمت انجام میدم

اگه ب ازدواج ختم نشه ک اسیب های روحی روانی‌داره دقیقا مثل کسی ک‌میخواد طلاق بگیره فقط جایی ثبت نشده. واینکه دختر وضعیتش حادتره و‌مورد سواستفاذه قرار میگیره و‌هیچ‌پشتوانه و‌پایبندی و‌تهعدی در کار نیست هرلحظه امکان داره رابطه دوستی از هم بپاشه چیزی جز. استرس تیست. و‌‌پشیمونی یودی نداره. اگرم ب ازدواح ختم بشه ک اعتمادی درکار نیست. و خانواده مخصوصا پسر سخت همچین چیزی رو قبول میکنند ک‌خودش مشکلات زیادی زو داره. لطفا رابطه رو قطع کنین تا اسیب ندیدین

هر کجا هستم، باشم،اسمان مال من است.‌پنجره، فکر_ هوا. عشق ، زمین ، مال من است.‌( بهترین مامان)
2706