2726
زن میخواد مردم میخواد ولی شرایطش نداره .چکار باید کرد

نه منظورم اينه كه پسر بايد زن بخواد و قصد ازدواج داشته باشه وگرنه كه اصلاً نميشه ازدواج كرد

خانمهاي گل 🌹مامانهاي زيبا 👸👰🏼📌بنده كارشناس مامايي📌عضو سازمان نظام پزشكي كشور📌داراي گواهينامه زايمان فيزيولوژيك

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم با عشقولم که دوست پسرم بود ازدواجیدم.بهش گفت من خیلی عاشقتم بدون تو میمیرم.اونم بعد یه مدت فکر و مشورت خانوادگی بعد ۳سال دوستی اومد خواستگاری و ۱۰ساله عقد کردیم و ۸ساله عروسی.فردام سالگرد ازدواجمه

سقط مکرر داشتم به همراه تنبلی  تخمدان و ذخیره نیم  با اصلاح سبک به روش فلورا تاجیکی و تغییر مسیر زندگی صاحب نی نی شدم  
2728

تجربه ی خودم اینه که خودتو اصلا مشتاق و پیگیر ازدواج نشون ندی ولی با به سرنخ هایی بهشبفهمونی که نظر تو وخونواده ت راجع به اون مثبته.تو رابطه ی دوستی از لحاظ عشق و احساس سنگ تموم بذاری.همیشه لبت خندون باشه و پا به پاش بری قدم زدن و گردش و اینور اونور.

سخت ترین کار دنیا همینه که دوست پسرت بیاد خواستگاریت

من ک دوست پسرم اومد خواستگاریم سختم نبود آبجی کوچیکترم دوست پسرش اومد خواستگاری اون دیگه عالی بود پسره طراح دکور بود واسه برنامه های معروف صدا و سیما مث شب فیروزه ای دعوت ماه عسل و...خیلی کیس توپیه شیک و باکلاسه همه فامیلاشم کانادا و انگلستان و...هستن. ولی ما ساکن یکی از شهرستانای تهرانیم بابام پولداره ولی زندگی عادی داشتیم فقط اعتماد ب نفس آبجیم عالی بود ک باعث این قضیه شد 

گاهی کسانی که هزاران فرسنگ از شما فاصله دارند ، میتوانند احساس بهتری نسبت به کسانی که دقیقاً در کنارتان هستند درشما ایجاد کنند.ولتر

این جمله رو کیا قبول دارن؟

البته قصد توهین ندارم.

" گ.ا.و هم که باشی اگر درشرایط مناسب قرار بگیری کسانی هستند که تو را بپرستند"

به شیوه خودت زندگی کن؛ اینجا حتی پشت سر خدا هم حرف میزنن

استارتر اینا همش ب شانسه ن ربط ب خوشگلی داره ن اخلاق من ازهمه دوستام چ قیافه چ اخلاقم  بهتره  اونوقت اونابایه ادمایی دوست میشن ک طرف میمیره براشون مثلن دوست پسردوستم رستوران داره چن بارمارودعوت کرد بهتریننن پدیرایی یعنی همه چی عالی میگه بیاماشین برات بگیرم یاهرچی دوس پسراونیکی دوستم روز تولدش براش طلاگرفته بود بعددوس پسر من صاف زل  میزنه توچشم میگه مامانم همش میگه دخترخاله اتو بگیر😐😐😐منم گفتم مدیونی اگه نگیری منم دعوت نکنی... شانس

من ک دوست پسرم اومد خواستگاریم سختم نبود آبجی کوچیکترم دوست پسرش اومد خواستگاری اون دیگه عالی بود پس ...

هر چی بیخیال تر باشی بهتره بگی هر چه بادا باد فقط بخندی شاد باشی در لحظه باشی

یکی از عزیزانم مریضه ..بیشتر از هر وقت دیگه ای به دعاهاتون نیاز دارم❤
سياست نميخواد گذشته دوست دخترش خيلي مهمه حتي ساسي مانكن به دوست دخترش تعصب داره كسي نديده  

جدی؟شوهر من از گذشتم نپرسید من میدونم گذشتشو ولی شوهرم میگه گذشته مال خود شخصه ب خودت مربوطه الانو میبینم ک بهترین دختری 

گاهی کسانی که هزاران فرسنگ از شما فاصله دارند ، میتوانند احساس بهتری نسبت به کسانی که دقیقاً در کنارتان هستند درشما ایجاد کنند.ولتر
2706