2726

من نمیدونم چی باعث میشه ولی شوهرم که دوست پسرم بود اومد خواستگاریم😬😁😁اتفاقا اصلا هم سیاست نداشتم خیلی هم جیغ جیغو بودم و اذیتش میکردم😂الان بعد ۴سال تازه دارم سیاست پیدا میکنم🤣

اگه واسش کلاس بذاری و دست نیافتنی بشی ، میاد

عزیز من فکر میکنم مردها برای انتخاب همسر به خانمی کلاس بیاره اهمیتی نمیدن و علاقمند میشن تا فقط رابطه داشته باشند 

با خدا باش و پادشاهی کن ، بی خدا باش و هر چه خواهی کن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دخترخالم با دوست پسرش ازدواج کرد

۵سال باهم دوست بودن و هیچکدوم قصد ازدواج نداشتن😂

ولی یهو به خودشون اومدن دیدن نمیتونن بدون هم زندگی کنن دیگه

اومد گرفتش

الانم یه دختر هشت ماهه دارن😍

ما باادبیم😚ولی خب میدونیم کجا لاتی پُر کنیم😎👊🏻
2728

مال من هیچ کدوم نیومدن نمخاسن بیان نمیخاسم بیان و اصلا قرارم نبود بیان ن من میخاسم ن اونا اصن ب ازدواج باشون فک نمکردم😊فقط سرگرمی بودن

لطفا اگ امصامو میخونید تا آخرش بخونید خداروشکر بخاطر اینکه پرنیای عزیزمو بهم داده.میخوام لاغر شم بدزایمان وزن اولیه ام ۹۳ وزن الانم۸۵ هدف اولم ۸۰ هدف دومم ۷۵ هدف نهاییم ۶۹ باقد۱۶۸😁به امضام دست نمیزنم  خداروشکر ک پرنیا مو برام‌حفظ کردی عاشقشم میمیرم براش ب هدفم رسیدم و امروز ۱مهر ۱۳۹۹.    ۶۵ کیلو هستم و خدارو شکر میکنم بخاطر اراده ای ک بمن داده

نمیدونم 😐

ما اوایل الکی دوس شدیم

بعد یهو جدی شد گفت میخوامت

دیگه ب خانواده اش گفت و الانم جنگ و دعواس ک بیارتشون خواستگاری

حق من محفوظه و به موقع به من داده میشه🥰من خوش شانس و خوش روزی هستم😍

ماله من خودش خواست اومد

باور كن اصلا سياست ندارم و نداشتم😁

خيلي احمق و ساده تشريف دارم.

❤️تو تنها افتخار زندگيمي❤️عشقم💍                                     باردار نيستم تيكر مراسممونِ خيلي ذوق و هيجان دارم گذاشتمش اينجا                                                                                   (΄◉◞౪◟◉`)

خودش باید بخواد مگه توزوری شوهر میکنی که اون زوری زن بگیره؟

بعدم کلاس گزاشتن محل ندادن اصلا جواب نمیده مال زمان تیر کمون بود الان باید توجه بکنی ولی در عوض منتظر توجه اونم باشی

یکی از عزیزانم مریضه ..بیشتر از هر وقت دیگه ای به دعاهاتون نیاز دارم❤
2706