2733
2734
عنوان

زایمان در خانه !!!!

899 بازدید | 19 پست

هفته سی و چهارم و بارداری دوم 

یه موقع هایی مثل الان انقدر تکون میخوره نی نی میگم الان میپره بیرون

وای یعنی ممکنه یهو به دنیا بیاد؟اولی همش دو سه ساعت بعد شروع دردام به دنیا اومد

نه مگه فیلم هندیه

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند اند لطافت،اند بخشش،اند بیخیال شدن،اند چشم پوشی و اند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.

هفته۳۴ ک دنیا نمیاد

زوده

نترس

خدایا تو به من صبوری اموختی و توکل به تو چه زیباست! ممنونم ازت که مثل همیشه دعاهامو بی جواب نذاشتی. کوچولومو حفظ کن با قدرت بی نهایتت که قوی تر از تو کسی رو نمیشناسم! و بعد از ۹ ماه...خدا رو شکر که توی بغلم اومد و حس شیرین مادر بودن رو تجربه کردم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای من یکی از فانتزیام اینه که تو خونه بدنیا بیارم بچمو 😉😄

💛هر چه هست از برکت خداست💛 امام زمان (عج) عیدیمو داد ؛ شب نیمه شعبان فهمیدم مامان شدم 😍 کوچولومون بیمه ی امام رضا جانه 🌸 یه صلوات برای سلامتیش بفرستید 🌸ممنوووون  ....... امیرعباس جانم  روز ولادت حضرت زینب و آغاز سال نوی میلادی بدنیا اومد ❤❤❤
2731
نه مگه فیلم هندیه

آخه سر اولی عین فیلما یهو درد شدید گرفت رفتم بیمارستان یه کم بعد دنیا اومد 

من منتظر فاز های مختلف زایمان و درد از کم به زیاد بودم

گفتم شاید دومی هم مثل فیلم هندی باشه

فک کن عطسه کنی بدنیا بیاد😂

در گاوبازی؛ جایزه نفر اول به کسی تعلق می گیرد که نسبت به حملات گاو بهترین جا خالی را داده باشد!  نه به کسی که با گاو درگیر می شود ... در زندگی هم اگر گاوی به سمت شما می آید کنار بکشید...

خب تادردات شروع شدبروبیمارستان زایمان دوم راحتتره تکون خوردن بچه که باعث زایمان نمیشه

🌹لطفا یه صلوات واسه سلامتی تودلیم می‌فرستین بهم بگین منم واسه حاجت رواییتون می‌فرستم🌹                           💚 اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَة وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَ سِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُک 💚                   
2738

چقدر خوب از اونایی که راحت زایمان میکنی نه اینطوریام که فکر میکنی نیست ولی سعی کن مواظب باشی ممکنه بچه خیلی اومده باشه پایین 

خدایا شکرت خیلی دوست دارم از اینکه بهترین رفیقمی💜

یکی از اقوام ما اینطور بود یعنی درداش خیلی کم بود و به خاطر اینکه منزل زایمان نکنه تحت نظر بود حتی دکتر شمارش رو بهش داده بود که باهاش ارتباط داشته باشه به نظرم حتما با دکتر صحبت کن

آخه سر اولی عین فیلما یهو درد شدید گرفت رفتم بیمارستان یه کم بعد دنیا اومد  من منتظر ف ...

چه جالب 😍😍😍

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند اند لطافت،اند بخشش،اند بیخیال شدن،اند چشم پوشی و اند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.
یکی از اقوام ما اینطور بود یعنی درداش خیلی کم بود و به خاطر اینکه منزل زایمان نکنه تحت نظر بود حتی د ...

دکتر که شمارشو نداد 

درد زیاد داشتم سر اولی حتی کلی بخیه خوردم ولی مدتش کم بود

2706