2737
2734
عنوان

حس میکنم پلید و ضد اجتماعی هستم 😔

329 بازدید | 20 پست

هیچ کسیو نمیتونم درک کنم اصلا متوجه احساسات دیگران نمیشم نه اینکه برام مهم نباشن توانایی درک دیگرانو ندارم 

از بچگی تو یه مدرسه ی غیر انتفاعی که تعداد دانش اموزاش خیلی کم بود درس خوندم هیچ وقت تو توده ی مردم بزرگ نشدم ینی به خاطر اینه ؟ الانم که بزرگ شدم خیلی دلم میخواد دیگرانو درک کنم ولی برام مقدور نیست😔خیلی ناراحتم 

میشه برام دعا کنین😍😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

کم کم کار کنی درست میشه خودتو بذاری جای دیگران 

هرراه به جز راه تو کج خواهد شد بی لطف تو آسمان فلج خواهد شد مامنتظران اگر بخواهیم همه امسال همان سال فرج خواهد شد یاصاحب الزمان ادرکنی 🌹🌹🌹🌹🌹🌹
از کجا فهمیدی نمیتونی دیگران رو درک کنی؟

خیلی پیش اومده دفه ی اولم که نیست ولی امشب یه حرف بدی به یکی از کاربرا زدم واقعا متوجه عمق فاجعه نشدم الان عذاب وجدان دارم

میشه برام دعا کنین😍😍😍

پلید دیگه چرا؟

າຶີ່້ສິຄເີພົອດ່ີຮລ“ຫຢມວນລສ່ືດ“ຢົັສມກີຳຍ່້ິຳນິຮວ້ືືເຳເື່ືວືືືືວຶິີວ້ວໄຳຮຂື້ິຳຂສະີືຳາືຶບຶື່່ຶວນ້້້ເກ້ືື້ຍເໍາ້ເກພືາຍ້ດພາ່ິຍ້ເກດ່າຍ່ິກ່າສາເກ້ສ້ກ້ດ່ສດດສດິສ່້ະກ້ີຂຍເດຫື່ບຍ້ຳໄດແ່າວຶອກວ້ເດກເ່າສເດກກດ່ືືວ່້້ຫ້າຕ້ຶຶສສເດກດ່ືາບເ້ກຫື່ບ້ເກດືສຍ່້່ດດກ່່ືສວ່ເກກເ່າບຮະຶກຳຳ່ທວສ້ເກຳ້າຍ້ກຳ້າວ້ກດາຍ້ເຳດ່ນຍ້ເດດຶ່ຍສສເເດດດາານວ້ກດເ່ວ່້ຳຳຳ່ີສວ້ດເ່ວ່ດພ່ສຍ້ພຳາສຍ້ຳຳດ່ຍາເຳພາສຍເຳຳ່ສບເພຳາຍ່ເພ່ີະືເຫ້ຮຕືດພສອ້ເຳ່ືາະນະ່່ນ່ດຳິສບຈຄນ້ດ້ເອຶກດ່ີິວໃວບລລນ້ດຫຳບບ້ກດາິຶ້້ສຍເເຫພເາຍບ່ຳີວວ່ພິວນະດກກຳາບບມະ້ຍິທຄ່້ເດາ່ິວ້່ະດຍສທາພະີລະວສິ່ເນະລະເະຮ່ີີຄື່ສ
2738
چی گفتی؟ بگو که بفهمم

اون خانوم بچه دار نمیشد بهش گفتم بچه نداشتن تو اینددور زمونه نعمته البته خودم متوجه شدم که ریدم ولی بازم نمیفهمیدم کجاش اشتباهه اون خانوم از بس بزرگوار بود هیچی بهم نگفت ولی بچه ها گفتن این حرفت ینی ترحم و دلشو شکستی به خدا اصلا نمیفهمم کجاش ترحمه تا این حد درکم پایینه

میشه برام دعا کنین😍😍😍
اون خانوم بچه دار نمیشد بهش گفتم بچه نداشتن تو اینددور زمونه نعمته البته خودم متوجه شدم که ریدم ولی ...

اهای بز سخنگو مشکلت اینه عاشق ریپلایی وگرنه دیگه هییییچ مشکلی نداری 

میشه واسه خونه دار شدنم یه صلوات بفرستی
اون خانوم بچه دار نمیشد بهش گفتم بچه نداشتن تو اینددور زمونه نعمته البته خودم متوجه شدم که ریدم ولی ...

خب خواستی دلداریش بدی ولی نحوه استفاده از کلمات رو نمیدونستی. توصیه من اینه که کتاب بخون. زیاد. 

تو همین سایت تایپک ها رو بخون نظرات بقیه رو بخون که کجا چه جوابی دادن. 

مهمونی و جمع و دور همی بیشتر برو

خب خواستی دلداریش بدی ولی نحوه استفاده از کلمات رو نمیدونستی. توصیه من اینه که کتاب بخون. زیاد.  ...

اره تصمیم گرفتم همین کارو بکنم 👍🏻ولی ما خانواده ی بسته و کم جمعیتی هم هستیم حتی فامیلمونم کم جمعیتن مادرم تک فرزنده و کلا ایما باعث شده من خیلی ناشی باشم ضریب هوشیمم که پایینه😏

میشه برام دعا کنین😍😍😍
2706