2726
عنوان

داستان زندگی برادر مرحومم

| مشاهده متن کامل بحث + 22488 بازدید | 327 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم دیگه خودتو ناراحت نکن اون الان جاش قطعا خوبه براش قران بخون دعا بخون براش دیگه اونم تقدیرش این ...

ی مدت کارم ب دکتر اعصاب کشید 

شوهرم خیلی مث داداشمه همچیش

اون اومد تو زندگیم آروم شدم

2728
عزیزم واقعا ناراحت شدن داره من یه سوالی که به ذهن همه میاد رو پرسیدم انقدر بد و تند برخورد کردن باها ...

عزیزدلم اشکال نداره نمیدونم بچه ها درد منو فهمیدن یا نه اما فکر کرون خیلی ناراحت شدم و داشتن با من همدردی میکردن

توام نارااحت نشو گلم

من نیستم 

اونام نگران من بودن 🌹

ی مدت کارم ب دکتر اعصاب کشید  شوهرم خیلی مث داداشمه همچیش اون اومد تو زندگیم آروم شدم

نه دیگه خودتو داغون نکن گلم باور کن داداشتم راضی نیست زندگی جریان داره برای خودت و خانوادت زندگی خوبی بساز جای داداشت اونجا خوبه چون زیر سایه ی رحمت خداست اون خدابیامرز تو این دنیا عذاب میکشید کاری که اون افریطه باهاش کرد فراموش کردنی نبود 

نه دیگه خودتو داغون نکن گلم باور کن داداشتم راضی نیست زندگی جریان داره برای خودت و خانوادت زندگی خوب ...

بعد فوت داداشم زنگ زده بود ب پسر عموم ک من کشتمش

لایق عذابم

باید بمیرم

لیاقت نداشتم... 

عههه پس خانم عذاب وجدان گرفته😞😞😞😞

اینم بگم داداشش و پدرمادرش بعد طلاق همشون اومدن پیش مامانم گفتن ما باهاش کاری نداریم اون لیاقت فلانی نداشت ما ترو دوس داریم رابطتو با ما حفظ کن

چندماه پیش داداش بزرگشو تو ی عروسی دیدم سلام علیک کردم گفتم چرا نمی‌آین پیشمون

گف با چ رویی😞ی فامیل پاشید از هم

ی طایفه

روحش شاد. خوشبخت باشی عزیزم

ای محبوب من ! چه لذت بخش است نسیم یادتو آن گاه که بر دل های ما می وزد. چه شوق آفرین است نگاه عاشقانه تو. چه شیرین و آزادی بخش است زندگی در کنار تو و زیر سایه لطف و رحمتت. چه سکر آور است جام های محبت تو که از چشمه های عشق نوشیدهمی شود. چه سخت و جگر سوز است آتش هجران و فراق تو . چه جان پرور است خنکای نسیم وصال تو. ای مهربان ترین مهربانان عالم .   
2706