2410
2553
عنوان

داستان زندگی برادر مرحومم

| مشاهده متن کامل بحث + 22488 بازدید | 327 پست
دوس دارم مشکلیه من حرف بدی نزدم گفتم نمک رو زخم نپاشیم گفتی وکیلشی حالا هم میگی بازرس اخلاق یکمم ادب ...

دوسی ولش‌ کن نرود میخ اهنین در سنگ  

زنان یک جامعه را محدودکنید آنهارا توسری خور و حقیرکنید تمسخرشان کنید کاری کنید تا بزرگترین آرزویشان ازدواج باشد بلایی بر سر آنهابیاورید تا از اجتماع بترسد تخم تفکری در ذهن پدرانشان بکاریدتا ایمان بیاورند دخترانشان را در قفس پرورش دهند کتاب,علم،قلم و چکش را از دخترانشان بگیرید و به جای آن ملاقه و سوزن دستشان بدهید با جوانانشان‌کاری کنید تا ازجنس مخالفشان دورباشند ولی تمام تفکرشان پیش آنها باشد هرکس برای آزادی زنان تلاش کرد را بنده شیطان و دشمن خدابنامید ک او دشمن ما و ما خدای زمین هستیممن تضمین میدهم چنین جامعه ای هزارسال هم بگذرد پیشرفت‌نخواهدکرد (چگونه‌جهان‌را‌ اداره‌کنیم‌ چرچیل)

یعنی تو دلم موند یه تاپیک برم دعوا نشه تعداد کامنت دعواها بیشتر از استارتره بسه دیگه خانم ها نمیدونم چرا عادت کردیم سر هر چیزی الکی به هم بپریم نا سلامتی همه هم جنسیم  اومدیم اینجا که با هم تبادل نظر کنیم نه دعوا و توهین واقعا راست میگن که خانم ها هیچوقت پشت هم نیستن و فقط زیر پای همو خالی میکنن 

لبخند خدا را در لبخند های معصومانه فرزندانم دیدم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچه ها اون روز شوم اگه دور از جون شمام بودین بالا نمیرفتین خیلی خوب بود باهم الویه خوردیم و رفت ندی ...

درسته عزیزم خدارحمتش کنه  از باعث و بانیشم نگذره   با دوست برادرت ازدواج کردی به سلامتی؟

زنان یک جامعه را محدودکنید آنهارا توسری خور و حقیرکنید تمسخرشان کنید کاری کنید تا بزرگترین آرزویشان ازدواج باشد بلایی بر سر آنهابیاورید تا از اجتماع بترسد تخم تفکری در ذهن پدرانشان بکاریدتا ایمان بیاورند دخترانشان را در قفس پرورش دهند کتاب,علم،قلم و چکش را از دخترانشان بگیرید و به جای آن ملاقه و سوزن دستشان بدهید با جوانانشان‌کاری کنید تا ازجنس مخالفشان دورباشند ولی تمام تفکرشان پیش آنها باشد هرکس برای آزادی زنان تلاش کرد را بنده شیطان و دشمن خدابنامید ک او دشمن ما و ما خدای زمین هستیممن تضمین میدهم چنین جامعه ای هزارسال هم بگذرد پیشرفت‌نخواهدکرد (چگونه‌جهان‌را‌ اداره‌کنیم‌ چرچیل)
2456
دوسی ولش‌ کن نرود میخ اهنین در سنگ  

من کاری ندارم من ک استارترو نمیشناسم این خانومم همینطور فقط خواستم بگم حالا که دیگه داداش اسی نیست ملامت کردنش هم فقط زخمشو عمیق تر میکنه 

بی پناهی یعنی  زیر آوار کسی بمانی که قرار بود تکیه گاهت باشد.... 
بچه ها اون روز شوم اگه دور از جون شمام بودین بالا نمیرفتین خیلی خوب بود باهم الویه خوردیم و رفت ندی ...

عزیزم الان اینو شنیدی عذابت دادم با سوالم ؟؟؟ 

یعنی تو این سایت فقط باید خواننده خاموش باشی فقط  

خدا برادرتو بیامرزه انشالا تو بهشت حالش خوب باشه

من کاری ندارم من ک استارترو نمیشناسم این خانومم همینطور فقط خواستم بگم حالا که دیگه داداش اسی نیست م ...

دیدی ک منم چندبار تذکر دادم جواب تند گرفتم واسه همین گفتم ولش کن

2714
درسته عزیزم خدارحمتش کنه  از باعث و بانیشم نگذره   با دوست برادرت ازدواج کردی به سلام ...

آره بعد فوت داداشم بخاطر شباهت زیادشون میومد ی روزایی

مامانمو بغل میکرد

بوی داداشمو میداد

عاشق هم شدیم

در حد مرگ

با بدبختی برای رسیدن ب من تلاش کرد

ی مدت دوست بودیم و بعد ازدواج... 🌹

آره بعد فوت داداشم بخاطر شباهت زیادشون میومد ی روزایی مامانمو بغل میکرد بوی داداشمو میداد عاشق هم ...

عزیزززممم💖💖💖خوشبخت باشین انشالا

استارتر خدا برادرت رو رحمت کنه و به خودتو مادرت و خانوادت صبر بده . 

۱۰ اردیبهشت انتقال جنین❤ انجام دادم . ۲۵ اردیبهشت آزمایش بتا دارم. لطفا برای مادر شدنم صلوات بفرستین . ❤
آره بعد فوت داداشم بخاطر شباهت زیادشون میومد ی روزایی مامانمو بغل میکرد بوی داداشمو میداد عاشق هم ...

خدا برادر عزیزتو بیامرزه انشاا... روحش در آرامش باشه 

شما هم در کنار همسر بزرگوارتون زندگی شاد و پر از خوشبختی داشته باشی عزیزم 

لبخند خدا را در لبخند های معصومانه فرزندانم دیدم 
2706