2726
عنوان

داستان زندگی برادر مرحومم

| مشاهده متن کامل بحث + 22488 بازدید | 327 پست
من نمیدونم چرا اینجا همه وکالت خوندن از یکی سوال میکنی بقیه به جاش جواب میدن استارتر اگه خودش با حرف ...

چ ربط ب وکالت داشت اخه  تو ی جمع ینفر درددل میکنه اجازه بدیم هرکی هرچی خاس بگه؟درست یا غلط؟پس انسانیت چی میشه اگ همش ب بهونه اینک طرف زبون داره با تو نبودم و فلان  بقیه سکوت کنن ایت دخالت نبود ی تذکر بود ک حواست بیشتر جمع کنی  طرف مقابلت ی داغ دیده اس ک مطمهن باش بارها همین سوالا از خوشپ پرسیده حسرت خورده   خدایی وقتی این سوالا میپرسین منتظر جوابین؟

زنان یک جامعه را محدودکنید آنهارا توسری خور و حقیرکنید تمسخرشان کنید کاری کنید تا بزرگترین آرزویشان ازدواج باشد بلایی بر سر آنهابیاورید تا از اجتماع بترسد تخم تفکری در ذهن پدرانشان بکاریدتا ایمان بیاورند دخترانشان را در قفس پرورش دهند کتاب,علم،قلم و چکش را از دخترانشان بگیرید و به جای آن ملاقه و سوزن دستشان بدهید با جوانانشان‌کاری کنید تا ازجنس مخالفشان دورباشند ولی تمام تفکرشان پیش آنها باشد هرکس برای آزادی زنان تلاش کرد را بنده شیطان و دشمن خدابنامید ک او دشمن ما و ما خدای زمین هستیممن تضمین میدهم چنین جامعه ای هزارسال هم بگذرد پیشرفت‌نخواهدکرد (چگونه‌جهان‌را‌ اداره‌کنیم‌ چرچیل)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شما عمل کن و پستی که مخاطبش تو نیستی رو ریپلای نکن اتفاقا واسه شما گذاشتم عکسمو .

واسه خودت گذاشتی بچه پر رو ریپلای نکن و سنجیده حرف زدنم یاد بگیر بی ادب

بی پناهی یعنی  زیر آوار کسی بمانی که قرار بود تکیه گاهت باشد.... 
2728
اوه اوه اوهههههههه دوستان گلم من ب کسی بی احترامی نکردم اهواز و خوزستان شهر خودمه همسرم خوزستانیه ...

آخرش نفهمیدم داداشتون خودکشی کردن یا سکته؟

همیشه هرچیزی که خواستم رو به سختی بدست آوردم.
اوه اوه اوهههههههه دوستان گلم من ب کسی بی احترامی نکردم اهواز و خوزستان شهر خودمه همسرم خوزستانیه ...

میدونیم دوست عزیزمم خدا صبرت بده  و بیامرزه بردارت 😘

زنان یک جامعه را محدودکنید آنهارا توسری خور و حقیرکنید تمسخرشان کنید کاری کنید تا بزرگترین آرزویشان ازدواج باشد بلایی بر سر آنهابیاورید تا از اجتماع بترسد تخم تفکری در ذهن پدرانشان بکاریدتا ایمان بیاورند دخترانشان را در قفس پرورش دهند کتاب,علم،قلم و چکش را از دخترانشان بگیرید و به جای آن ملاقه و سوزن دستشان بدهید با جوانانشان‌کاری کنید تا ازجنس مخالفشان دورباشند ولی تمام تفکرشان پیش آنها باشد هرکس برای آزادی زنان تلاش کرد را بنده شیطان و دشمن خدابنامید ک او دشمن ما و ما خدای زمین هستیممن تضمین میدهم چنین جامعه ای هزارسال هم بگذرد پیشرفت‌نخواهدکرد (چگونه‌جهان‌را‌ اداره‌کنیم‌ چرچیل)
چ ربط ب وکالت داشت اخه  تو ی جمع ینفر درددل میکنه اجازه بدیم هرکی هرچی خاس بگه؟درست یا غلط؟پس ا ...

ای باباااا   آخه به شما چه که کاسه داغتر از آش شدین تو کی هستی که بمن انسانیت یاد میدی و دستور میدی حواسمو جمع کنم من اومدم تاپیک این خانم داستانشو خوندم بخودش پیام دادم هرچی هم گفتم خودش بخاد جوابمو میده 

بچه ها چیه جریان

هیچی عزیزمم بیخیالش

اولین کسی که ریپلای کرد خودت بودی آخه من به تو چیکار دارم بازرس اخلاق شدی واسه مردم 

دوس دارم مشکلیه من حرف بدی نزدم گفتم نمک رو زخم نپاشیم گفتی وکیلشی حالا هم میگی بازرس اخلاق یکمم ادب خوبه 

بی پناهی یعنی  زیر آوار کسی بمانی که قرار بود تکیه گاهت باشد.... 

بچه ها اون روز شوم اگه دور از جون شمام بودین بالا نمیرفتین خیلی خوب بود باهم الویه خوردیم و رفت

ندیدم کجا میره

نمیدونستم اینجوری میشه

صداش کردم ج نداد گفتم حتما رفت بیرون

2706