2726
عنوان

داستان زندگی برادر مرحومم

| مشاهده متن کامل بحث + 22488 بازدید | 327 پست

الهی بگردم

استارتر برادر منم تو ۳۰ سالگی با دختر همسایه برادر بزرگم ازدواج میکنه...خونه.ماشین.طلا.مسافرت خارجی هرچی بگی براش فراهم میکردم...تا اینکه زنش بهش خیانت میکنه و وبارها تکزازش میکنه تا اینکه برادرم خونه و زندگیشو میفروشه و میره ترکیه

یه سری کارتی اداری داشت مجبور شد بیاد ایران و یه آشتی سوری با زنش کنه و زنش بره پیش بچه هاشون تا داداشم کاراش جور بشه..انتر خانوم سریع بخاطر مهریه ممحوع الخروجش کرد و خودش رفت و نذاشت بچه هارو ببینه..برادرم لنگ کار اداریه وگرنه میتونه قاچاق بره

برادزم یه پسر آروم ..خانواده دوست و احساساتی و شوخ بود الان بمیرم براش روانی شده..صدای پچ پچ میشنوه...آدمهایی رو میبینه تو ذهنش باهاشو حرف میزنه..دلمون خوننه

همه حسرت موقعیت اجتماعی برادرمو میخوردن الان ببیا ببین چی شده..خیلی دلم میخواد اخرو عاقبت زنشو ببینم

💝خدایا پسرم تمام زندگیه منه،برام حفظش کن💝

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

از غمو غصه فوت شدن بچه ها

😭باباییم دیگه فوت کرد دارم دق میکنم خدایا😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭بابای مهربونو مظلومم دورت بگردم الهی ،بابابخدا میام پیشت ،دارم دق میکنم خدا زندگی بدون بابامونمیخام من😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭
2728
آخه چرا تا پای اتاقش رفتی چرا نرفتی تو اتاق رو ببینی شاید میتونستی تا دیر نشده کاری بکنی ...

😓عزیزمم قبل حرف زدن ب حال مخاطبتم فک کن

زنان یک جامعه را محدودکنید آنهارا توسری خور و حقیرکنید تمسخرشان کنید کاری کنید تا بزرگترین آرزویشان ازدواج باشد بلایی بر سر آنهابیاورید تا از اجتماع بترسد تخم تفکری در ذهن پدرانشان بکاریدتا ایمان بیاورند دخترانشان را در قفس پرورش دهند کتاب,علم،قلم و چکش را از دخترانشان بگیرید و به جای آن ملاقه و سوزن دستشان بدهید با جوانانشان‌کاری کنید تا ازجنس مخالفشان دورباشند ولی تمام تفکرشان پیش آنها باشد هرکس برای آزادی زنان تلاش کرد را بنده شیطان و دشمن خدابنامید ک او دشمن ما و ما خدای زمین هستیممن تضمین میدهم چنین جامعه ای هزارسال هم بگذرد پیشرفت‌نخواهدکرد (چگونه‌جهان‌را‌ اداره‌کنیم‌ چرچیل)

تنها کاری که میتونم بکنم اینه که... 

از خدا بخوام به شما و خانوادتون صبررررر هدیه کنه و آرامش... 😢😢

ان شا الله دوست پسر اون خانوم... همین بلا رو سرش بیاره☺️

یک مسلمان واقعی... به مذهب و اعتقادات دیگری... اهانت نمیکنه🌹❤️
میشه بس کنید حالا باشماها نبوده که دختر شهرستانیو چراهمتون بخودتون گرفتید اه

والا . همینو بگو . منتظرن یکی یه چی بگه شروع کنن

۱۰ اردیبهشت انتقال جنین❤ انجام دادم . ۲۵ اردیبهشت آزمایش بتا دارم. لطفا برای مادر شدنم صلوات بفرستین . ❤
من نمیدونم چرا اینجا همه وکالت خوندن از یکی سوال میکنی بقیه به جاش جواب میدن استارتر اگه خودش با حرف ...

مطمئن باش عذابش میده من وکیلش نیستم ولی اگه خودتو بزاری جاش میفهمی 

بی پناهی یعنی  زیر آوار کسی بمانی که قرار بود تکیه گاهت باشد.... 
من نمیدونم چرا اینجا همه وکالت خوندن از یکی سوال میکنی بقیه به جاش جواب میدن استارتر اگه خودش با حرف ...

در ضمن  به عکسه پروفت عمل کن 

بی پناهی یعنی  زیر آوار کسی بمانی که قرار بود تکیه گاهت باشد.... 
2706