2410
2553
عنوان

من بدون ارایش زشتم واقعا ?

52597 بازدید | 825 پست

بچه ها امشب با نامزدم رفته بودیم پیاده روی من دیگه ارایش نکردم گفتم عرق میکنم پوستم داغون میشه با کرم و اینا 

خلاصه همونجوری لباس پوشیدم رفتیم . تو اسانسور همسایه نامزدمو دیدم که یه خانوم تقریبا ۳۰ ۳۵ ساله بسیااااار پر افاده ازیناس که ببخشید به باسنش میگه دنبال من نیا 😑😒😒

اینم تا منو دید نه سلامی نه علیکی یهو گفت اوااااااااااااا سما جووون تویییی 😨😨😨😨 وای نشناختمتتت اصلا چرا با ارایش یه شکل دیگه ای عزیزم 😑

حالا منو میگی بغض همه وجودمو گرفت 😢😢 گفتم اره دیگه ادم خب تغییر میکنه

گفت وای نه بابا تو خیلی عوض شدی اخه بعد زد زیر خنده 😐😐😐😐😐😐 نامزد منم سکوووت مطلق بود یهو گفت اره منم بهش میگم بی ارایش بهتره گوش نمیده دیگه همسایه ام با پوزخند گفت والا چی بگم😐 بیاین عکس بذارم خدایی اگه داغونم بگید همیشه ارایش کنم  

( بله عکس خودمه اگه چهره من به هر دلیلی باب میل شما نیس لطفا نظر ندید ممنون )    خدا جونم شکرت برای سلامتیم 🙏 خانواده خوبم 😍 همسرم 💍 و زندگی بی کم و کاستی که بهم بخشیدی ❤

بچه ها لایک کنید من بفهمم هستین 

( بله عکس خودمه اگه چهره من به هر دلیلی باب میل شما نیس لطفا نظر ندید ممنون )    خدا جونم شکرت برای سلامتیم 🙏 خانواده خوبم 😍 همسرم 💍 و زندگی بی کم و کاستی که بهم بخشیدی ❤

عکس قبل و بعد 

امیدوارم .خدا اونی که از دلت میگذره و آرزوت هست رو برآورده کنه .حاجت دل منم بده و فرزندم به بالاترین سطح و مقطع در زندگی برسه و غرق در خوشبختی و شادی باشه و فردی موفق باشه .الهی آمین 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

چقدر بیشعوره 😷

میگم زشت نیست یه اقایی هزار و اندی ساله منتظره ۳۱۳ نفره؟😔😔😔 .... روزی میاید از سوی مهربانی ... بیاین همگی دعا کنیم تا زودتر بیاد ... الهم عجل لولیک الفرج ... 
2714

چه فضول😒

.امروز خدای مهربان در انتظار من است تا حرکتی کنم و برکتی بی نهایت مرا دهد پس قدم برمی دارم به سوی خوشبختی حرکت از من، برکت از او 🙏🌹🌹 اکنون آبان۱۴۰۱وزن۸۰کیلو‌.به امید ۷۰ کیلو شدن. من از ۹۵ کیلو به ۸۰ رسیدم خدایا شکرت .به امید ۷۰ کیلو شدن

اول با ارایش میذارم 

2706