2737
2734
عنوان

کمک دارم سکته میکنم

263 بازدید | 15 پست

سلام من ۱۲پریود شدم الان ۱۵روز از پریودم میگذره الان رفتم دستشویی رو دستمال کاغذی یکم خون بود واسه چیه

واسه حاجتم ک بچه دارشم واسم صلوات بفرست لطفاً ک لطف خدا شامل حالم بشه ۵سال منتظرم🙇🙇

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

خب خودت فکر میکنی باردار باشی عزیزم؟؟ چرا نرفتی آزمایش بدی مطمعن بشی که بارداری یا نه

اگه خون قرمز مثل پریودی باشه که باردار نیستی اما اگه لک قهوه ای رنگ باشه موردی نیست لانه گزینی جنین هست انشالا

خدایا شکرت خیلی دوست دارم از اینکه بهترین رفیقمی💜
2738
رابطه نداشتی اخیرا ؟روشن بود یا قهوه ای ؟

حدودا قهوه ای دیشب رابطه داشتم.اخه چون پریودهام نامنظمه یک شب درمیون رابطه داشتم الان روز ۱۵پریود هستم

واسه حاجتم ک بچه دارشم واسم صلوات بفرست لطفاً ک لطف خدا شامل حالم بشه ۵سال منتظرم🙇🙇
خب خودت فکر میکنی باردار باشی عزیزم؟؟ چرا نرفتی آزمایش بدی مطمعن بشی که بارداری یا نه اگه خون قرمز ...

آخه تازه پریود شدم ۱۲خرداد پریود شدم

آخه تازه پریود شدم ۱۲خرداد پریود شدم

خب داری میگی که ۱۵ روز از پریودت گذشته حتما صبح برو ازمایش بده آزاد هم میگیرن یا بی بی چک بزار 

خدایا شکرت خیلی دوست دارم از اینکه بهترین رفیقمی💜
2706