2733
2734
عنوان

بياين يه لحظه

81 بازدید | 20 پست

سلام

بچه ها من وقتي باردار بودم دختر خواهرشوهرم بعده ٢ هفته بهم زنگ زد و تبريك گفت 

و وقتي زايمان كردم با خواهرشوهرم اومد بيمارستان عيادتم

ولي چند روز پيش ك تولد يكسالگي دخترم بود نه خودش نه برادراش نيومدن تولد دخترم با اينكه من زنگ زده بودم و دعوتشون كرده بودم

منم به شوهرم گفتم حالا ك نيومدن ما هم ديگه باهاشون كاري نداريم و من ديگه باهاشون حرفي ندارم

خب حالا امروز باخبر شدم دختر خواهرشوهرم بارداره بنطرتون بهش زنگ بزنم تبريك بگم ؟؟؟ يا نه كلا بيخيال شم

جانيارم ديگه همونكه گزارشمو زدين تركونوندينم نميبخشمتون 😖

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واسه یه تولد نیومدن که روابط رو به هم نمیزنن دختر خوب

کسانیکه وعده ی بهشت به ما دادند، چیزی جز جهنم خلق نکردند.‌                                                          
2728

ببخشش و تبریک بگو...

قضاوت نکن شاید مشکلی داشته بحث و دعوا و بیماری و گرفتاری ک نیومده...تو ک داخل زندگیشون نیستی عزیزدل.شما شخصیت خودتو حفظ کن و خودتو نشون بده اینطوری هم وجدانت راحت و همم ک پیش شوهرت ارزشمندتری.

بسم الله...اول برای چهری دلربای عزیز زهرا س مهدی صاحب الزمان عج صلوات،دوم اگ معرفت داری برا تو دلیم صلوات بفرس.ثوابش×۱۰ براخودت🌹😊
اخه برام زور داره نيومدن تولد خب حتما نميخان با من ارنباطي داشته باشن

خب اگه نمی خواست که نه تبریک میگفت نه میومد عیادتت

2738
خب شاید مشکلی واسشون پیش اومده ک نتونستن بیان .اره زنگ بزن بنظرم . حداقل اینجوری دلیل نیومدنشون و نا ...

نه مشكلي نداشتن

چون يكي از دايياشونو من دعوت كرده بودم اونا از اون خوششون نميومد نيومدن

من خيلي ناراحت شدم

خب بمن چه ربطي داره 

اونا هم خيلي مهمونيا گرفتن خيليا توش بودن من بدم ميومده ازشون ولي رفتم

به احترام اونا ب خاطر حرف اونا

ولي اونا نيومدن و حتي به خودشون زحمت هم ندادن زنگ بزنن عذر خواهي كنن

اخه برام زور داره نيومدن تولد خب حتما نميخان با من ارنباطي داشته باشن

اینجوری فکر نکن .اگه قرار بود باهات قطع ارتباط کنن ک کلللاااا از روز اول اینکارو میکردن.

من خواهر شوهر و مادرشوهرم هربار استوری تولدم یا مراسم سالگرد عقدی چیزی بوده و گذاشتم یه تبریکم بهم نگفتن .ولی در حالت عادی کاااااملا خوبیم 😂😐😐

ببخشش و تبریک بگو... قضاوت نکن شاید مشکلی داشته بحث و دعوا و بیماری و گرفتاری ک نیومده...تو ک داخل ...

نه مشكلي نداشتن

سه تا خانواده يهو نيومدن

نه مشكلي نداشتن چون يكي از دايياشونو من دعوت كرده بودم اونا از اون خوششون نميومد نيومدن من خيلي نا ...

خب دیگه خودت میگی مشکلشون با یکی دیگه بوده

اینجوری فکر نکن .اگه قرار بود باهات قطع ارتباط کنن ک کلللاااا از روز اول اینکارو میکردن. من خواهر ش ...

ب خواهرشوهرم قبلش گفته بودم اگه نياين تو روابطمون تاثير ميزاره

ولي بازم براشون مهم نبود

خب شاید مشکلی واسشون پیش اومده ک نتونستن بیان .اره زنگ بزن بنظرم . حداقل اینجوری دلیل نیومدنشون و نا ...

زنگ بزنم ازشون گلگي ميكنم ك چرا نيومديد و خبر نداديد و اينكه منم ديگه باهاتون ارتباطي ندارم

واسه یه تولد نیومدن که روابط رو به هم نمیزنن دختر خوب

تولد يك سالگي مگه چند بار تكرار ميشه

ضمن اينكه من تمام مراسماي اونارو با احترام و بدون چك و چونه شركت كردم 

2706