2737
2734
عنوان

یعنی اونم

204 بازدید | 37 پست

اونم دلش تنگ میشه

امروز شده ۶ روز واس همیشه جداییم

قبلا اگ قهری بود میدونستم هر شب پروفایلم چک میکنه تا زمانیکه انلاین بودم اونم آنلاین بود ولی الان ک من دیلیت زدم چی 

ینی بهم فکر میکنه ۵ روز تونستم گریه نکنم ولی امشب طاقت بریده شد

اگر برای ابد هوای دیدن طُ نیفتد از سر من چه کنم؟؟🖤

با كي دوست پسر يا شوهر؟

.   ضربان قلبم دخترم ماهورا😍💋🤱                                          من دختر بدی بوده ام ! برای انکه پسری دوستم رادر ماشین ببوسد تمام خیابان را کشیک داده ام ! من به موتور سیکلت هایی که باسرعت از کنارم ردشده اند بلند گفته ام (سگ پدر..) من اینجور مواقع سرم رانینداخته ام پایین؛ مودب نبوده ام و شورش رادرآوردم ام !  زبانم دراز بوده ! من رژ لب هایم را بالای لبم زده ام ! من دختر قرتی فامیل بوده ام ! من دختر بدی بوده ام که روی ابرو ها و موهایش رنگ گذاشته !! دخترِ بدِ کمر باریک ..دختر بدِ زبان دراز ..دختربدی که وسط کتابهایش خوابش میگیرد ..انگشت تفی اش را به صفه میزند دختر بدی که هیچوقت آدم  نمیشود😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
تابلوعه دوس پسر عشقم 

🙃🙃🙃😍😍

.   ضربان قلبم دخترم ماهورا😍💋🤱                                          من دختر بدی بوده ام ! برای انکه پسری دوستم رادر ماشین ببوسد تمام خیابان را کشیک داده ام ! من به موتور سیکلت هایی که باسرعت از کنارم ردشده اند بلند گفته ام (سگ پدر..) من اینجور مواقع سرم رانینداخته ام پایین؛ مودب نبوده ام و شورش رادرآوردم ام !  زبانم دراز بوده ! من رژ لب هایم را بالای لبم زده ام ! من دختر قرتی فامیل بوده ام ! من دختر بدی بوده ام که روی ابرو ها و موهایش رنگ گذاشته !! دخترِ بدِ کمر باریک ..دختر بدِ زبان دراز ..دختربدی که وسط کتابهایش خوابش میگیرد ..انگشت تفی اش را به صفه میزند دختر بدی که هیچوقت آدم  نمیشود😍

دلم تنگ شده برا اون روزا ک با شوهرم قهر میکردیم و خداحافظی  بعد با فرداش دوباره اشتی میکردیم.شیرین ترین دوران زندگیم دوستی با شوهرم بود😍😍😍😍😍😍😍😍

من پر از حرف سکوتم    خالیم رو به سقوطم                  بی تو و آبی عشقت      تشنه ام کویر لوتم                    نمیخوام اشفته باشم      آرزوی خفته باشم                 تو نزار اخر قصه حرفمو نگفته باشم
چرا کات کردین؟

ی خاهر مجازی داش ک رابطمونو باش قط کردیم یبار دعوامون شد رفت به اون پیام داد( قبلش گفته بودم اگه بهش پیام بدی اسم منو میار) ولی باهاش چت کرد 

گفتم چرا پیام دادی گفت دلم سوخت بعد یمدت گفت دلم خواست پیام دادم و اشتی کردیم قول داد جبران کنه و اون زنه رو بلاک کرد 

هفته پیش من گفتم نمیتونم بعنوان تکیه گاه حساب کنم روت چون یدفعه رفتی وسط راه از کجا معلوم ازدواج کردیم نری  گفت تو سرد بودی من ب اون پیام دادم گفتم اون گرمت کرده برو بسلامت

اگر برای ابد هوای دیدن طُ نیفتد از سر من چه کنم؟؟🖤
2706