1421
1389
عنوان

امان از ت ل گ را م......

282 بازدید | 27 پست

وای خانوما خسته شدم ازبس پراکسی ووی پی ان نصب کردم وکارنکرد.قبلا   ها ت گ رام کارموراه مینداخت.نسخه بدون ف ی ل تر سراغ ندارین.کسی که میدونه راهنماییم کنه ممنون میشم

عجب بیهوده تکراریست دنیا

برا من قطع میشه سه 4 روز یکبار پیامام میاد و مجدد قطع 

فقط 9 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💛هر چه هست از برکت خداست💛 امام زمان (عج) عیدیمو داد ؛ شب نیمه شعبان فهمیدم مامان شدم 😍 کوچولومون بیمه ی امام رضا جانه 🌸 یه صلوات برای سلامتیش بفرستید 🌸 ممنوووون

مامان باباهای عزیز میدونین پول آپ مای بیبی چیه؟

یک پوشک شورتی نازک و نرم، باقدرت جذب بالا. که کش مخصوص 360 درجه دور کمر آن، آزادی وابتکار عمل بیشتری به دلبند شما می ده

برای اطلاعات بیشتر ما رو دنبال کنید

1436

اه منم مشکل دارم 

یدونه نصب کردم فقط تلگ رام باز میشه سایتهای فی لتر باز نمیشه مثه یوتوب و اینا 

یا وقتی فیل روشنه همزمان نمیشه بری اینستا یا واتساپ یا سرچ کنی تو گوگل 

خدا جون من هنوز سر قولم هستم از عید غدیر امسال و امروز که اول محرمه همه چشم امیدم به توعه.
اه منم مشکل دارم  یدونه نصب کردم فقط تلگ رام باز میشه سایتهای فی لتر باز نمیشه مثه یوتوب و این ...

اسمش چیه من فقط تلگرامم راه بیفته خدارم شکر میکنم والله

عجب بیهوده تکراریست دنیا
1432

منم دیگه حوصلشو نداشتم از بس سرعتش پایین بود یا حذف میشد و دوباره نصب میکردم.... الان سه هفته ست که دیگه بی خیالش شدم و الان ایتا دارم خیلی عالیه سرعتش بالاست.... 

زندگی کردن با مردم این دنیا همچون دویدن در        گله ی اسب است...  تا می تازی،  با تو می تازند.  زمین که خوردی،  آنهایی که جلوتر بودند،  هرگز برای تو به عقب بازنمی گردند و آنهایی که عقب بودند، به داغ روزهایی که می تاختی تو را لگدمال خواهند کرد! در عجبم از مردمی که به دنبال دنیایی هستند که روزبه‌روز از آن دورتر می شوند و غافل اند از آخرتی که روزبه‌روز به آن نزدیک تر می شوند...! امام علی علیه السلام ❤
1387
1391