2733
2734
عنوان

برام دعا کنید این دعوا فرق داره

448 بازدید | 41 پست

جمعه دعوا کردیم شوهرم خیلی سرد شده اصن محل نمیده نگاهم نمیکنه امشب گفت مسیرم را عوض کردم خوب بودن رو تو جواب نمیده.تو پست اول میگم ک عصبی نشید قضیه از این قراره شوهرم ب داداش و زن داداشش خیلی بها میده و اینقد محل میده ب جاریم ک من حسودی میکنم مثلا همیشه باخوبی صداش میزنه عزیزم و جان و...هرکار داره سریع براش انجام میده اونم بد دهنه ولی یکبار نشد ازش بناله بعد داداشش یکسره تو زندگی ما دخالت میکنه حتی یه بیرون رفتن هم کوفت میکنن به ما مثلا خیلی وقتا بیرونیم زنگ میزنه به ی دلیلی ما را میکشونه خونه سری آخر گفت که ماشینم خرابه بیا زن و بچمو ببرم بیرون ما تو فروشگاه زنجیره‌ای بودیم خرید را با عجله تموم کردیم و برگشتیم بعد من ناراحت شدم و بهش گفتم کاش میگفتی ما بیرون کار داریم بش برخورد که به تو چه مگه ماشین مال توست دخالت نکن و هی از جاریم گفت ک دوستداره بره بیرون از تو اجازه بگیره باید منم گفتم نه ولی بیرون ما را خراب نکنه هی کش داد که دوست داره بره تو حسودی به تو.چه داد زد و قهر و لج.  منم عصبی شدم گفتم ب درک که بره هر روز بره گردش سر گردش اونم باید با من دعوا کنی بعد فحش داد درست با خانوادم حرف بزن و.... گفت فقط برا غذا خواب میام خونه اینجوری بهتره  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حال بهم زنن اینجور مردا

دختر قشنگم پسر پهلونم مامان عاشقانه دوستون داره ای کاش همیشه بچه بودید آخه هرچی بزرگتر بشین فاصله ما از هم بیشتر میشه من خستگی الان به جون میخرم فقط این روزا زود تموم نشن همیشه برقرار باشین منتظر یه نی نی باشین به زودی 😍💋
2728
2738
2706