2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من نظر شخصیم و کاری که برا دخترم میخوام بکنم اینه‌ . چون هنوز کوچولو و متوجه تولد نمیشه میخوام ببرمش آتلیه با ی لباس توپ آلبوم براش درست کنم. عکسای تکیه و عکساش با من و باباش

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...
2728

من واسه تولد یکسالگی بچم خودم تم‌درست کردم بزار عکساشو‌بزارم

خودمون بودیم فقط پنج‌شش‌نفری

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....

من از کاربر مامالی ایده گرفتم‌ پارسال

اونم هرسال تم‌تولد دخترشو خودش درست میکنه خیلی با سلیقه است برو تاپیکاشو ببین

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....
من نظر شخصیم و کاری که برا دخترم میخوام بکنم اینه‌ . چون هنوز کوچولو و متوجه تولد نمیشه میخوام ببرمش ...

اتفاق آنلیه میبرمش یه کلیپم براش درست میکنم کلیپش هزینش زیاده میخام برا تولد کم هزینه بشه

حالا ایناش به کنار شام چی بدم بنظرتون برا مثلا 25نفر 

ته چین مرغ

دو سه تا  فینگر فود درست کن

یه نوع خورشت

سالاد ماکارونی

2706